1. Car Lease Polska
  2. Leasing operacyjny
  3. BMW
  4. BMW Seria 2
Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu (1)
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

BMW

Seria 2

BMW Seria 2 - leasing

Dostępnych samochodów: 6

Car Lease Polska

BMW seria 2 leasing - specjalnie dla Ciebie!

Marzy Ci się wszechstronne i nowoczesne BMW, które sprawdzi się zarówno w środowisku miejskim, jak i na długich, wymagających trasach? W takim razie mamy dla Ciebie idealną propozycję. Sprawdź leasing BMW seria 2 i przekonaj się, że to najlepsze rozwiązanie!

Wszystkie warunki umowy BMW 2 leasing mogą być dostosowane do Twoich preferencji i budżetu. Dotyczy to nie tylko długości okresu leasingowego, który może wynosić od 2 do 5 lat, ale także wysokości początkowej wpłaty własnej. Ta ostatnia może być nawet zerowa, więc nie potrzebujesz dodatkowych oszczędności, by skorzystać z naszej oferty.

Po zakończeniu umowy na BMW seria 2 leasing, użytkowane auto stanie się Twoją własnością za wcześniej ustaloną kwotę. Wykup może wynosić od 1% do 40% wartości pojazdu. To drugie rozwiązanie to idealny wybór dla osób, które chcą zyskać nowe auto, ale nie mogą lub nie chcą wydawać jednorazowo dużej ilości pieniędzy na zakupy w salonie.

Leasing BMW seria 2 - najlepsze rozwiązania

BMW serii 2 leasing to oferta nastawiona na różnorodność, dzięki której każdy kierowca znajdzie w niej coś dla siebie. Zapewniamy w niej dostęp do wielu wariantów tego modelu, między innymi wersji Active Tourer czy Active Tourer M Sport. Różnią się one od siebie nie tylko wyglądem, ale także i osiągami. Zachęcamy do sprawdzenia wszystkich szczegółów dostępnych na podstronach interesujących Cię aut. 

Nie podejmuj decyzji o leasingowaniu pochopnie. Porównaj wszystkie dostępne oferty i przekonaj się, która z nich opłaca Ci się najbardziej. BMW seria 2 leasing kalkulator to narzędzie, które pomoże Ci w szybkim sprawdzeniu poszczególnych możliwości. Jeśli masz dodatkowe pytania, odezwij się do naszego działu obsługi klienta. Chętnie Ci pomożemy!

 

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie wynajem długoterminowy BMW seria 2.