1. Car Lease Polska
  2. Leasing operacyjny
  3. BMW
  4. BMW Seria 8
Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu (1)
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

BMW

Seria 8

BMW Seria 8 - leasing

Dostępnych samochodów: 1

Car Lease Polska

BMW seria 8 leasing - skorzystaj z oferty!

Marzysz o luksusowym, eleganckim i dynamicznym samochodzie, który zapewni Ci niezapomniane doznania za kierownicą? Przygotowaliśmy coś, co spełni wszystkie Twoje oczekiwania. Nie czekaj i zapoznaj się z ofertą leasing BMW seria 8.

Co wyróżnia nas na tle konkurencji? Przede wszystkim znakomite ceny. Dzięki temu BMW serii 8 leasing jest po prostu opłacalny. Zamiast decydować się na wydawanie setek tysięcy złotych na zakup modelu z salonu, korzystaj z niego w zamian za niskie comiesięczne opłaty. Możesz zawrzeć umowę nawet na okres 5 lat i użytkować auto praktycznie bez żadnych ograniczeń. 

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z naszymi doradcami. Zadbamy o to, by 

BMW 8 leasing był w pełni dostosowany do Twoich potrzeb i budżetu. Twoja satysfakcja jest dla nas najważniejsza!

Leasing BMW seria 8 - wybierz to, co najlepsze

BMW seria 8 leasing nie jest ofertą dla tych, którzy godzą się na motoryzacyjne kompromisy. To model, który powala zarówno pod kątem designu, jak i osiągów. Wystarczy wspomnieć, że jego potężny 3,0 litrowy silnik Diesla dysponuje mocą na poziomie aż 340 KM. Pozwala to na rozpędzenie się od 0 do 100 km/h w czasie zaledwie 5 sekund. Więc jeśli oczekujesz od auta wyłącznie tego co najlepsze, to właściwy wybór! 

Sprawdź wszystkie możliwości i dostosuj umowę do swoich potrzeb. Pomoże Ci w tym BMW seria 8 leasing kalkulator. Zmodyfikuj długość okresu leasingowania, wysokość wpłaty własnej i kwotę wykupu, a następnie porównaj ze sobą wszystkie wyceny. W ten sposób szybko znajdziesz najbardziej opłacalne rozwiązanie.

 

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie wynajem długoterminowy BMW seria 8.