1. Car Lease Polska
  2. Leasing operacyjny
  3. SKODA
  4. SKODA Octavia
Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu (1)
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

SKODA

Octavia

Skoda Octavia - leasing

Dostępnych samochodów: 1

Car Lease Polska

Skoda Octavia

Skoda Octavia jest kompaktowym samochodem należącym do segmentu C (niższa klasa średnia) produkowanym od 1996 roku. Można ją bardzo często spotkać na naszych polskich drogach. Zawdzięcza to komfortowi jazdy, pracy silnika, ekonomicznemu spalaniu i pakownemu bagażnikowi. To dobre auto, które stało się bestsellerem wśród pojazdów flotowych. Dostępne również dla firm w Skoda Octavia leasing w Car Lease Polska.

Skoda Octavia leasing - warto nam zaufać

Jesteśmy na rynku od kilkunastu lat i przez ten czas zapracowaliśmy na zaufanie klientów. Z naszych usług w zakresie wynajmu długoterminowego, jak i leasingu, w tym Octavia leasing korzystają osoby prywatne, a także przedsiębiorcy. Doceniają nas przede wszystkim za atrakcyjne ceny nowych aut, które są niemożliwe do uzyskania przez nich jako klientów indywidualnych. Jesteśmy profesjonalistami posiadającymi szeroką wiedzę z zakresu motoryzacji i leasingu. Nasze umowy są przejrzyste i nie wymagają zbędnych formalności, także dla leasing Skoda Octavia.

Symulacja rat Skoda Octavia leasing - prosty sposób na obliczenie kosztów leasingu

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, stworzyliśmy intuicyjne narzędzie, które wylicza wysokość rat leasingowych oraz przybliżoną sumę wszystkich opłat. Skoda Octavia leasing kalkulator po wpisaniu wartości auta, kwoty opłaty wstępnej, wykupu końcowego oraz okresu leasingu zasymuluje wartość przyszłych zobowiązań.

Z nami Skoda Octavia leasing naprawdę się opłaca. Zaufały nam setki klientów, którzy chętnie do nas wracają po kolejne nowe auta. Zapraszamy do kontaktu. Z chęcią doradzimy i odpowiemy na wszystkie pytania.

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie wynajem długoterminowy Skoda Octavia.