1. Car Lease Polska
  2. Leasing operacyjny
  3. TOYOTA
  4. TOYOTA Corolla Cross
Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu (1)
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

TOYOTA

Corolla Cross

Toyota Corolla Cross - leasing

Dostępnych samochodów: 2

Car Lease Polska

Toyota Corolla Cross leasing - dla każdego

Interesuje Cię auto o świetnych osiągach, które łączy w sobie zalety SUV’ów z możliwościami kompaktowego auta miejskiego? Toyota Corolla Cross leasing to oferta stworzona dla Ciebie. Przekonaj się sam i sprawdź wszystkie możliwości tego modelu.

To samochód, który wyróżnia się także nowoczesnym designem, innowacyjną technologią hybrydową i bardzo niskim średnim spalaniem. Dzięki temu leasing Toyota Corolla Cross to prawdziwa gratka dla fanów ekonomicznych i zarazem ekologicznych rozwiązań. 

Wybierz leasing Toyota Corolla Cross

Dzięki rozbudowanej ofercie każdy znajdzie u nas model auta dopasowany do swoich indywidualnych preferencji i potrzeb. Toyota Corolla Cross leasing to oferta, w której udostępniamy wiele wersji samochodu. Te różnią się od siebie kolorem zewnętrznym oraz standardem wykończenia wnętrza.

Jeżeli chodzi o osiągi, znajdziesz u nas modele z automatyczną skrzynią biegów, napędem na przednie koła, przyspieszeniem do setki poniżej 10 sekund i mocą na poziomie 140 KM. Właśnie dlatego Toyota Corolla Cross leasing jest okazją, z której będą zadowoleni nawet najbardziej wymagający kierowcy. 

Sprawdź Toyota Corolla Cross leasing kalkulator!

Zawsze dbamy o to, by wszyscy nasi klienci byli w pełni zadowoleni ze świadczonych przez nas usług. Dlatego skorzystaj z naszych narzędzi online i sprawdź, która z oferowanych opcji jest dla Ciebie najbardziej opłacalna. Wykorzystaj Toyota Corolla Cross leasing kalkulator i przeanalizuj wszystkie koszty, nie wychodząc przy tym nawet z domu. To najlepszy sposób na to, by dokonać w pełni świadomego wyboru, który na pewno Cię usatysfakcjonuje!

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie wynajem długoterminowy Toyota Corolla Cross.