1. Car Lease Polska
  2. Leasing operacyjny
  3. TOYOTA
  4. TOYOTA Yaris Cross
Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu (1)
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

TOYOTA

Yaris Cross

Toyota Yaris Cross - leasing

Dostępnych samochodów: 5

Car Lease Polska

Toyota Yaris Cross leasing - sprawdzona jakość

Jeżeli szukasz samochodu o nienagannej reputacji, który poradzi sobie w ciasnym mieście, to opcja dla Ciebie. Toyota Yaris Cross leasing cieszy się ogromną popularnością i nie bez powodu. To auto, dzięki któremu prowadzenie stanie się przyjemne jak nigdy dotąd.

Ten japoński Crossover łączy w sobie pojemność i nowoczesną stylistykę SUV’a z rozmiarami i manewrowością samochodów kompaktowych. Postaw na leasing Toyota Yaris Cross, jeżeli zależy Ci na aucie uniwersalnym, z którego będziesz mógł korzystać w każdych warunkach! 

Opłacalny leasing Toyota Yaris Cross

Zaawansowana technologia hybrydowa sprawia, że Toyota Yaris Cross leasing to oferta dla wszystkich tych, którzy cenią sobie oszczędności. Duży zasięg elektryczny i średnie spalanie na poziomie 4,4 litra gwarantują niskie opłaty eksploatacyjne.

Zachęcamy do zapoznania się ze wszystkimi możliwościami. Toyota Yaris Cross leasing jest ofertą na wiele modeli, różniących się od siebie wyglądem zewnętrznym i wewnętrznym, a także opcjami wyposażenia. Na pewno znajdziesz opcję w pełni odpowiadającą Twoim upodobaniom. 

Toyota Yaris Cross leasing kalkulator - narzędzie online

Upewnij się, że wybrana opcja jest dla Ciebie najlepsza i sprawdź wszystkie możliwości finansowania. Pomoże Ci w tym Toyota Yaris Cross leasing kalkulator, który jest dostępny online. Oblicz wysokość miesięcznych opłat leasingowych, uwzględniając przy tym wysokość wkładu własnego, kwoty wykupu i liczbę rat. Wystarczy parę sekund, byś mógł dowiedzieć się wszystkiego czego potrzebujesz i wybrać nowy samochód na Twoich warunkach!

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie wynajem długoterminowy Toyota Yaris Cross.