1. Car Lease Polska
  2. Leasing operacyjny
  3. TOYOTA
  4. TOYOTA Proace Verso
Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu (1)
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

TOYOTA

Proace Verso

Toyota Proace Verso - leasing

Dostępnych samochodów: 1

Car Lease Polska

Toyota Proace Verso leasing - uniwersalny VAN

Nasza oferta jest skierowana dla wszystkich tych, którzy od auta dostawczego oczekują najwyższej jakości. Toyota Proace Verso leasing to rozwiązanie uniwersalne, które poradzi sobie doskonale zarówno w przestrzeni miejskiej, jak i na długich trasach.

Oferujemy różne modele, które można dostosować do własnych preferencji, między innymi Combi, Buissness i Family. Różnią się nie tylko wyglądem zewnętrznym, ale także układem wewnętrznym i dodatkowym wyposażeniem. Postaw na leasing Toyota Proace Verso, który spełnia wszystkie Twoje wymagania! 

Postaw na leasing Toyota Proace Verso 

Nasze VANy zachwycają także pod względem osiągów. Decydując się na ofertę Toyota Proace Verso leasing, uzyskasz samochód o mocy od 144 do 177 KM, przyspieszeniu do setki od 8,8 do 12 sekund i średnim spalaniu w okolicach 5,1-5,3 litra.

Toyota Proace Verso leasing to także doskonałe rozwiązanie dla osób ceniących wysoki komfort jazdy. Napęd na przednie koła, duża liczba siedzeń dla pasażerów i automatyczna skrzynia biegów sprawiają, że każda podróż staje się łatwa i przyjemna. 

Toyota Proace Verso leasing kalkulator - oblicz raty

Chcesz w spokoju przeanalizować wszystkie dostępne opcje? Poznaj nasze narzędzie online do obliczania wysokości rat i wybierz najlepsze rozwiązanie. Wszystko to bez potrzeby wychodzenia z domu. Udostępniamy Toyota Proace Verso leasing kalkulator, dzięki któremu bez problemu sprawdzisz wysokość rat oraz całkowitą kwotę, jaką zapłacisz za leasingowanie danego auta. Wystarczy, że poświęcisz na to zaledwie paręnaście sekund!

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie wynajem długoterminowy Toyota Proace Verso.