1. Car Lease Polska
  2. Leasing operacyjny
  3. TOYOTA
  4. TOYOTA Hilux
Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu (1)
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

TOYOTA

Hilux

Toyota Hilux - leasing

Dostępnych samochodów: 0

Car Lease Polska

Toyota Hilux leasing - pick up do zadań specjalnych

Nie lubisz stawiać na kompromisy podczas wyboru auta? W takim razie oferta Toyota Hilux leasing może być dla Ciebie idealna. To nowoczesny i stylowy pick-up, który poradzi sobie z każdym wyzwaniem i zachwyci zarówno swoją praktycznością, jak i wyglądem.

Leasing Toyota Hilux to rozwiązanie dla kierowców, którzy oczekują najwyższej wydajności. Moc rzędu 204 KM, napęd na cztery koła i silnik o pojemności 2,8 litra to parametry, które robią wrażenie. Przekonaj się sam! 

Wybierz leasing Toyota Hilux - sprawdź możliwości

Zachęcamy do zapoznania się ze wszystkimi dostępnymi opcjami. Oferta Toyota Hilux leasing to modele z serii Invincible, które różnią się od siebie kolorami zewnętrznymi oraz rodzajami wykończenia wnętrza. Na pewno uda Ci się znaleźć auto, które idealnie wpasuje się w Twój gust.

Toyota Hilux leasing to rozwiązanie także dla tych, którzy stawiają komfort jazdy na pierwszym miejscu. Automatyczna skrzynia biegów, pojemne wnętrze oraz liczne dodatkowe udogodnienia sprawią, że każda przejażdżka tym autem będzie należeć do przyjemnych. 

Toyota Hilux leasing kalkulator - jaka rata?

Zastanawiasz się, która opcja będzie dla Ciebie najkorzystniejsza pod kątem finansowym? Nie musisz polegać wyłącznie na naszych doradcach ani działać w ciemno. Sprawdź Toyota Hilux leasing kalkulator i oblicz raty nie wychodząc przy tym z domu. To specjalne narzędzie online, dzięki któremu bez problemu dopasujesz opłaty leasingowe do swoich preferencji oraz możliwości budżetowych. Przekonaj się sam i sprawdź wszystkie dostępne możliwości!

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie wynajem długoterminowy Toyota Hilux.