1. Car Lease Polska
  2. Leasing operacyjny
  3. TOYOTA
  4. TOYOTA Prius
Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu (1)
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

TOYOTA

Prius

TOYOTA Prius - leasing

Dostępnych samochodów: 1

Car Lease Polska

Toyota Prius - leasing na Twoich warunkach!

Czy marzysz o ekologicznym, innowacyjnym i oszczędnym samochodzie, który zapewni Ci nie tylko wygodę, ale także będzie miał minimalny wpływ na środowisko? Toyota Prius leasing to oferta, która spełni wszystkie Twoje wymagania. Sprawdź szczegóły i wybierz to, co najlepsze.

Leasing Toyota Prius został stworzony z myślą o satysfakcji klientów. Chętnie dostosujemy się do Twoich indywidualnych potrzeb i zadbamy o to, by warunki umowy idealnie wpisywały się w Twój budżet. Nasz zespół specjalistów będzie dla Ciebie wsparciem na każdym etapie procesu leasingowego, więc przejdziesz przez niego szybko i sprawnie.

Na czym polega elastyczność Toyota Prius leasing? Możesz dostosować pod swoje oczekiwania między innymi długość umowy leasingowej, wysokość wpłaty własnej, a także kwotę wykupu.

Leasing Toyota Prius - dodatkowe informacje

Toyota Prius leasing to usługa, dzięki której zasiądziesz za kierownicą jednej z najpopularniejszych hybryd na świecie. Prius to auto, które stawia design i osiągi na równi. Jest wyposażone w potężny silnik o mocy 223 KM, co pozwala na rozpędzenie się od 0 do 100 km/h w czasie 6,7 sekund. Dzięki temu doskonale radzi sobie nie tylko w mieście, ale też na dłuższych i bardziej wymagających trasach.

Zachęcamy do zapoznania się ze wszystkimi informacjami na temat dostępnych ofert. Toyota Prius leasing kalkulator to narzędzie, które pomoże Ci wyliczyć koszty związane z miesięcznymi opłatami. Z jego pomocą możesz porównać różne warianty umów i przekonać się, która z nich będzie najlepiej spełniać Twoje oczekiwania. Skontaktuj się z naszymi doradcami, jeśli masz dodatkowe pytania.

 

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie wynajem długoterminowy Toyota Prius.