1. Car Lease Polska
  2. Leasing operacyjny
  3. HONDA
  4. HONDA Jazz
Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu (1)
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

HONDA

Jazz

HONDA Jazz - leasing

Dostępnych samochodów: 1

Car Lease Polska

Honda Jazz - leasing dostosowany do Twoich potrzeb

Poszukujesz samochodu, który nie tylko sprosta Twoim codziennym potrzebom prywatnym i biznesowym, ale również zapewni Ci wygodę i niezależność? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie. Sprawdź naszą elastyczną ofertę Honda Jazz leasing.

Przygotowaliśmy nasze usługi z myślą o dostosowaniu się do Twoich indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Dzięki elastycznym warunkom i konkurencyjnym stawkom łatwo wpiszesz leasing Honda Jazz w swój aktualny budżet. Ponadto nasz zespół specjalistów służy fachową pomocą na każdym etapie procesu leasingowego, zapewniając Ci pełne wsparcie.

Honda Jazz leasing daje Ci możliwość korzystania z nowego, nieużywanego auta bez obowiązkowej wpłaty własnej nawet przez 5 lat. Po zakończeniu trwania umowy zakupisz auto na zasadach określonych w umowie. Nie wahaj się i postaw na to, co się opłaca!

Leasing Honda Jazz - dodatkowe informacje 

Honda Jazz leasing to prawdziwa gratka dla wszystkich fanów wszechstronnych i kompaktowych aut. Oferujemy między innymi model Crosstar Advance, który dysponuje oszczędnym, ale i wydajnym silnikiem hybrydowym o mocy 122 KM. Ma także automatyczną skrzynię biegów, która znacznie poprawia komfort i przyjemność jazdy.

Zanim podejmiesz ostateczną decyzję, sprawdź wszystkie warianty naszej oferty. Honda Jazz leasing kalkulator pomoże obliczyć Ci koszty leasingowe z uwzględnieniem różnych długości umowy, wpłat własnych i kwot wykupu. Dzięki temu porównasz je ze sobą i wybierzesz najlepsze rozwiązanie. W razie dodatkowych pytań skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta, a chętnie Ci pomożemy!

 

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie wynajem długoterminowy Honda Jazz.