1. Car Lease Polska
  2. Leasing operacyjny
  3. HONDA
  4. HONDA ZR-V
Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu (1)
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

HONDA

ZR-V

HONDA ZR-V - leasing

Dostępnych samochodów: 1

Car Lease Polska

Szukasz nowego auta? Sprawdź Honda ZR-V leasing!

Auta hybrydowe to przyszłość motoryzacji. Jeśli też chcesz się na nią załapać i mieć okazję użytkować nowoczesną hybrydę od renomowanego producenta, to udało Ci się trafić w odpowiednie miejsce. Sprawdź Honda ZR-V leasing!

Nasza oferta to atrakcyjne ceny i proste procedury. Dzięki temu załatwienie wszystkich formalności jest szybkie i proste. Leasing Honda ZR-V pozwala na cieszenie się nowym autem bez potrzeby wnoszenia wpłaty własnej i to na okres nawet 5 lat. Po zakończeniu umowy nabędziesz auto na własność od Car Lease Polska za wcześniej ustaloną cenę. Wykup możesz ustalić na poziomie od 1% do 40% wartości użytkowanego pojazdu.

Niezależnie od tego, czy rozbudowujesz flotę biznesową, czy szukasz pojazdu do codziennej jazdy, Honda ZR-V leasing spełni wszystkie Twoje oczekiwania. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami, a chętnie Ci pomożemy!

Wybierz leasing Honda ZR-V - dowiedz się więcej

Dlaczego warto postawić na Honda ZR-V leasing? Dzięki tej usłudze będziesz mógł użytkować samochód, który zachwyca zarówno pod kątem designu, jak i osiągów. Wydajny hybrydowy silnik o mocy 184 KM zapewnia możliwość przyspieszenia do „setki” w czasie 7,8 sekund. Auto ma też automatyczną skrzynię biegów i inne udogodnienia, które poprawiają komfort jazdy oraz jej bezpieczeństwo.

Zanim podejmiesz ostateczną decyzję, wypróbuj Honda ZR-V leasing kalkulator. To narzędzie online, które pozwala na szybkie i dokładne wyliczenie wszystkich kosztów związanych z umową leasingową. Sprawdź różne opcje i przekonaj się, jaka umowa będzie dla Ciebie najkorzystniejsza. Na pewno znajdziesz odpowiednie rozwiązanie dla siebie!

 

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie wynajem długoterminowy Honda ZR-V.