1. Car Lease Polska
  2. Leasing operacyjny
  3. SSANGYONG
  4. SSANGYONG Rexton
Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu (1)
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

SSANGYONG

Rexton

SSangyong Rexton - leasing

Dostępnych samochodów: 1

Car Lease Polska

SSangyong Rexton

SSangyong Rexton jest SUV-em średniej wielkości ( segment I) produkowanym przez koreański koncern od 2001 roku. Jest czołowym modelem w ofercie SsangYonga. Oparty jest na ramie, ma solidny silnik oraz świetne wyposażenie. Na uwagę zasługuje także jego stosunkowo niskie zużycie paliwa, dobre wyciszenie, duży komfort jazdy oraz cena - niska w porównaniu do jego gabarytów i możliwości. Samochód ten dostępny jest w Car Lease Polska w SSangyong Rexton leasing.

SSangyong Rexton leasing w Car Lease Polska - szeroki wybór marek i modeli

W Car Lease Polska współpracujemy ze sprawdzonymi polskimi dealerami samochodowymi. Mamy atrakcyjne rabaty i ceny niższe nawet do 30% od cen nowych aut w salonie. Zawdzięczamy to długoletnim relacjom biznesowym i umiejętności wyszukiwaniu najlepszych ofert na rynku, także dla SSangyong Rexton leasing. Z nami możliwości wymiany auta jest naprawdę sporo, każdy znajdzie coś dla siebie. Dopasujemy samochód do konkretnych wymagań, tak aby spełniał wszystkie oczekiwania, a jego finansowanie w leasing SSangyong Rexton było korzystne.

SSangyong Rexton leasing - jak działamy?

Oferujemy kompleksowe wsparcie związane z leasingiem pojazdów. Zapewniamy doradztwo w zakresie wyboru auta, pomoc w złożeniu wniosku, nadzorujemy jego procedowanie, a po wydaniu pozytywnej decyzji umawiamy dogodny termin odbioru samochodu. Klient może na nas liczyć na każdym etapie SSangyong Rexton leasing. Nasze umowy są jasne i klarowne, nie wymagają zbędnych formalności. Oszczędzamy pieniądze i czas naszych klientów, którzy bez wychodzenia z domu mogą sprawdzić wysokość raty dzięki SSangyong Rexton leasing kalkulator.

 

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie wynajem długoterminowy Ssangyong Rexton.