1. Car Lease Polska
  2. Leasing operacyjny
  3. SSANGYONG
  4. SSANGYONG Tivoli
Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu (1)
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

SSANGYONG

Tivoli

SSangyong Tivoli - leasing

Dostępnych samochodów: 1

Car Lease Polska

SSangyong Tivoli

SSangyong Tivoli jest małym crossoverem SUV należącym do segmentu I, jednak ze względu na rozmiary kwalifikowanym też do segmentu B. Produkowany jest od 2015 roku, a jego nazwa nawiązuje do zabytkowego miasta we Włoszech. Jest to marka, którą coraz częściej można spotkać na polskich ulicach. Jej zaletami jest przestronność wnętrza, dynamika, łatwość obsługi, cichy silnik oraz niewątpliwie atrakcyjna cena, tym bardziej korzystna w SSangyong Tivoli leasing.

Na czym polega SSangyong Tivoli leasing operacyjny?

Leasing operacyjny skierowany jest do firm. Jest to umowa dwustronna, na podstawie której leasingodawca przekazuje leasingobiorcy przedmiot umowy, którym w leasing SSangyong Tivoli jest samochód, w odpłatne korzystanie w zamian za płacenie rat leasingowych. Koszty opłaty wstępnej oraz rat są dla leasingobiorcy kosztami uzyskania przychodu. Przez cały czas trwania umowy pojazd jest własnością leasingodawcy, który to dokonuje odpisów amortyzacyjnych. Po zakończeniu umowy na leasing SSangyong Tivoli auto można wykupić lub oddać.

SSangyong Tivoli leasing w Car Lease Polska - czym się zajmujemy?

Car Lease Polska ma w swojej ofercie zarówno wynajem długoterminowy, jak i leasing operacyjny. Posiadamy szeroką wiedzę merytoryczną i doświadczenie w tym zakresie, również w SSangyong Tivoli leasing. Naszych klientów obsługujemy kompleksowo, realizując ich pomysły na nowe auta szybko i bez niepotrzebnych formalności. Mamy najlepsze ceny. Można je sprawdzić na naszej stronie internetowej i w aplikacji mobilnej. Wyszukiwarka pomoże znaleźć model auta, a SSangyong Tivoli leasing kalkulator wyliczy wysokość raty.

Zapraszamy do kontaktu i współpracy. Ze swojej strony zapewniamy atrakcyjne ceny i warunki leasingowe.

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie wynajem długoterminowy SSangyong Tivoli.