1. Car Lease Polska
  2. Leasing operacyjny
  3. MG
  4. MG MG4
Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu (1)
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

MG

MG4

MG MG4 - leasing

Dostępnych samochodów: 2

Car Lease Polska

MG4 leasing - najlepsze pojazdy elektryczne

Interesuje Cię nowoczesne i stylowe auto o napędzie elektrycznym? W takim razie koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą MG4 leasing. Jesteśmy przekonani, że uda nam się trafić w Twój gust!

Leasing MG4 to doskonała propozycja dla wszystkich osób, które szukają ekologicznego auta do jazdy codziennej lub chcą unowocześnić swoją flotę pojazdów biznesowych. Zamiast inwestować dużo pieniędzy naraz w zakup nowego modelu, leasing pozwala na użytkowanie samochodu w zamian za niskie, miesięczne raty na stałym poziomie. Płatności mogą być rozłożone nawet na okres 5 lat, po których leasingobiorca wykupuje pojazd za wcześniej ustaloną kwotę. 

Zachęcamy do kontaktu z naszymi doradcami. Chętnie odpowiedzą na wszystkie dodatkowe pytania i zrobią wszystko, co w ich mocy, by MG4 leasing był w pełni dostosowany do Twoich oczekiwań oraz potrzeb. Czekamy na Twój telefon lub mail!

Leasing MG4 - szczegółowe informacje

MG4 leasing jest dostępny w naszej ofercie w kilku wersjach. Znajdziesz u nas model MG4 zarówno w standardowej wersji, jak i wydaniu Comfort. Ten drugi ma wydajniejszy silnik i akumulatory, dzięki czemu może przejechać nawet 450 kilometrów bez dodatkowego ładowania.

Zachęcamy także do sprawdzenia naszych narzędzi online, które w czasie rzeczywistym wyliczają koszty związane z opłatami. W ten sposób łatwiej zaplanujesz swój budżet i szybko znajdziesz najkorzystniejszą wersję umowy dla siebie. Wypróbuj MG4 leasing kalkulator i skorzystaj z naszej oferty jeszcze dziś!

 

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie wynajem długoterminowy MG4.