1. Car Lease Polska
  2. Leasing operacyjny
  3. MERCEDES
  4. MERCEDES Klasa B
Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu (1)
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

MERCEDES

Klasa B

Mercedes klasa B - leasing

Dostępnych samochodów: 1

Car Lease Polska

Mercedes B klasa – leasing czy kredyt?

Przedsiębiorca ma do wyboru różne rodzaje finansowania firmowego samochodu. Jednym z nich jest kredyt. Wymaga on jednak przedstawienia bankowi szeregu dokumentów, takich jak zaświadczenie o niezaleganiu w opłacaniu podatków i składek ZUS. Ponadto niektóre banki mogą przedstawić różne warunki, które kredytobiorca musi spełnić, np. firma powinna funkcjonować dłużej niż rok. W takiej sytuacji zaciągnięcie kredytu na auto może być trudne, zwłaszcza dla początkującego przedsiębiorcy.

Innym rozwiązaniem jest leasing. Mercedes B klasa lub inny model samochodu możesz wziąć w leasing operacyjny w Car Lease Polska. Oznacza to mniej formalności i brak trudnych do spełnienia warunków. Leasing nie obniża Twojej zdolności kredytowej, możesz więc łatwiej zaciągnąć kredyt na inne cele związane z działalnością Twojej firmy. Po zakończeniu umowy leasingowej możesz, ale nie musisz, wykupić użytkowane auto na własność.

Mercedes B klasa leasing – koszty

Ile będzie Cię kosztować Cię Mercedes B klasa leasing? Wszystko zależy od okresu leasingowania, wysokości wpłaty własnej oraz od tego, czy planujesz wykupić auto na własność. Opcja Mercedes B klasa leasing kalkulator dostępna na naszej stronie internetowej i w aplikacji mobilnej pozwoli Ci łatwo oszacować wysokość raty. Koszty leasingu obejmują oprócz raty leasingowej ubezpieczenie oraz koszty utrzymania.

Masz dodatkowe pytania? Zadzwoń do nas – nasi doświadczeni pracownicy chętnie rozwieją wszystkie Twoje wątpliwości.

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie wynajem długoterminowy Mercedes klasa B.