1. Car Lease Polska
  2. Leasing operacyjny
  3. MERCEDES
  4. MERCEDES Klasa S
Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu (1)
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

MERCEDES

Klasa S

MERCEDES Klasa S - leasing

Dostępnych samochodów: 3

Car Lease Polska

Mercedes klasa S leasing - wszystko co musisz wiedzieć

Jesteś fanem legendarnej S klasy? Teraz możesz zasiąść za kierownicą tego prestiżowego modelu i cieszyć się pełnią jego możliwości. Przekonaj się i sprawdź naszą ofertę Mercedes S klasa leasing!

Niezależnie od tego, czy zależy Ci na samochodzie do celów biznesowych, czy do codziennego użytkowania, zaproponujemy Ci najlepsze warunki. Mercedes klasa S leasing pozwoli Ci na długoterminowe użytkowanie auta w zamian za comiesięczne, stałe opłaty. Dzięki temu nie będziesz musiał jednorazowo wydawać fortuny na jego zakup. 

Zachęcamy do kontaktu z naszymi doradcami i szczegółowego omówienia oferty Mercedes S klasa leasing. Chętnie dostosujemy warunki umowy do Twoich indywidualnych preferencji i możliwości finansowych. Możesz modyfikować nie tylko czas jej trwania, ale także wysokość wpłaty własnej czy kwotę wykupu końcowego.

Leasing Mercedes S klasa - postaw na najlepsze rozwiązania

Satysfakcja i zadowolenie naszych klientów są dla nas kluczowe, dlatego oferujemy różne wersje auta. Każdy znajdzie wśród nich idealny samochód dla siebie. Leasing Mercedes S klasa umożliwia dostęp zarówno do modeli benzynowych, jak i tych z silnikiem diesla. Fani nowych technologii na pewno ucieszą się też z możliwości użytkowania hybrydy AMG S!

Zachęcamy do dokładnego wyliczenia kosztów leasingu przed podjęciem ostatecznej decyzji. Szczegółowe zaplanowanie budżetu ułatwi Ci zarządzanie i wywiązywanie się z umowy. Wykorzystaj Mercedes S klasa leasing kalkulator dostępny na naszej stronie i przekonaj się, które rozwiązanie będzie dla Ciebie najbardziej opłacalne!

 

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie wynajem długoterminowy Mercedes S klasa.