1. Car Lease Polska
  2. Leasing operacyjny
  3. MERCEDES
  4. MERCEDES AMG GT
Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu (1)
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

MERCEDES

AMG GT

MERCEDES AMG GT - leasing

Dostępnych samochodów: 2

Car Lease Polska

Mercedes AMG GT leasing - nowe auto na korzystnych warunkach

Zależy Ci na prestiżowym aucie ze sportowym charakterem? W takim razie jesteśmy w stanie sprostać Twoim oczekiwaniom. Zapoznaj się z naszą ofertą na Mercedes AMG GT leasing. Na pewno się nie zawiedziesz!

Leasing Mercedes AMG GT to dobry wybór dla każdego kierowcy, który chce zasiąść za kierownicą tego wspaniałego modelu, ale nie chce wydawać jednorazowo ogromnej ilości pieniędzy na jego zakup. W zamian oferujemy brak wpłaty własnej oraz niskie comiesięczne opłaty, które pozwalają na użytkowanie samochodu nawet przez 5 lat. Zakończeniu umowy kończy się całkowitym wykupieniem pojazdu.

Jeśli interesuje Cię Mercedes AMG GT leasing, to z pewnością ucieszy Cię fakt, że jesteśmy w stanie wyjść naprzeciw Twoim potrzebom i dostosować ofertę do indywidualnych preferencji. Skontaktuj się z naszymi doradcami i omów wszystkie szczegóły. Na pewno uda nam się znaleźć satysfakcjonujące porozumienie.

Tani leasing Mercedes AMG GT - sprawdź szczegóły

Mercedes AMG GT leasing to niepowtarzalna szansa na użytkowanie tego prestiżowego i sławnego modelu. W swojej najbardziej zaawansowanej wersji dysponuje 4.0 litrowym silnikiem o mocy 585 KM. Pozwala on na rozpędzenie się od 0 do 100 km/h w dokładnie 3,2 sekundy. Siedząc za jego kierownicą, przygotuj się na zupełnie nowe doświadczenia motoryzacyjne.

Zalecamy do zapoznania się ze wszystkimi dostępnymi wariantami umowy. Mercedes AMG GT leasing kalkulator to narzędzie, które pomoże wyliczyć Ci szczegółowe koszty leasingu przy uwzględnieniu wszystkich zmiennych warunków umowy. Zaplanuj swój budżet co do złotówki i ciesz się wyjątkową jakością Mercedesa!

 

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie wynajem długoterminowy Mercedes AMG GT.