1. Car Lease Polska
  2. Leasing operacyjny
  3. MERCEDES
  4. MERCEDES GLS
Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu (1)
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

MERCEDES

GLS

MERCEDES GLS - leasing

Dostępnych samochodów: 2

Car Lease Polska

Mercedes GLS leasing - sprawdź naszą ofertę

Zależy Ci na tym, co najlepsze? W takim wypadku zdecyduj się na leasing Mercedes GLS. To niezwykle prestiżowy model, który dzięki naszej ofercie jest dostępny w naprawdę atrakcyjnej cenie. Sprawdź wszystkie szczegóły!

Mercedes GLS leasing to niesamowita okazja na to, by móc zasiąść za kierownicą samochodu AMG GLS. Jeśli zawsze o tym marzyłeś, ale nie chcesz lub nie możesz wydać jednorazowo setek tysięcy złotych na jego zakup, nasza oferta będzie dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Sprawdź miesięczny koszt leasingu i przekonaj się, że proponowane przez nas opłaty są naprawdę opłacalne! Dodatkowo różne opłaty, w tym wpłata własne oraz raty leasingowe, mogą być uwzględnione jako koszty uzyskania przychodu.

Jesteśmy w stanie dostosować się do Twoich indywidualnych potrzeb i możliwości finansowych. Skontaktuj się z naszymi doradcami, a chętnie przygotujemy dla Ciebie spersonalizowaną ofertę na Mercedes GLS leasing. Na pewno będziemy w stanie znaleźć satysfakcjonujące rozwiązanie.

Leasing Mercedes GLS - dowiedz się więcej 

Oferta Mercedes GLS leasing jest naprawdę rozbudowana. Oprócz standardowego modelu AMG GLS z 4.0 litrowym silnikiem benzynowym i mocą 612 KM, oferujemy również wersję Maybach GLS 600 o mocy 557 KM, która również wyposażona jest w automatyczną skrzynię biegów i napęd 4x4. 

Przy tak poważnej inwestycji warto dokładnie zaplanować swój budżet. Skorzystaj z naszych narzędzi online i wylicz wszystkie opłaty z dokładnością co do złotówki. Mercedes GLS leasing kalkulator uwzględnia takie zmienne jak długość umowy (od 24 do 60 miesięcy), wysokość wpłaty własnej (od 0% do 45%) i kwotę wykupu końcowego (od 1% do 40%). Sprawdź wszystkie możliwości!

 

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie wynajem długoterminowy Mercedes GLS.