1. Car Lease Polska
  2. Leasing operacyjny
  3. VOLKSWAGEN
  4. VOLKSWAGEN Crafter
Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu (1)
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

VOLKSWAGEN

Crafter

VOLKSWAGEN Crafter - leasing

Dostępnych samochodów: 0

Car Lease Polska

VW Crafter leasing - nowe auto na korzystnych warunkach

Szukasz dobrej oferty na sprawdzonego busa z dużą przestrzenią załadunkową? Sprawdź Volkswagen Crafter leasing i przekonaj się, że to najlepsza dostępna opcja. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami.

VW Crafter leasing sprawdzi się doskonale w przypadku firm, które potrzebują sprawnej i nowoczesnej floty dostawczej. Zamiast wydawać ogromne ilości pieniędzy na zakup samochodów dostawczych, wybierz naszą ofertę i otrzymaj dostęp do najlepszych aut w zamian za miesięczne, stałe opłaty. Gdy po paru latach zakończysz umowę, wykupisz pojazd na korzystnych warunkach wynikających z umowy leasingowej.

Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta. Chętnie omówimy z Tobą szczegóły umowy i dopilnujemy, by warunki na leasing Volkswagen Crafter były dla Ciebie w pełni korzystne. Nie czekaj i skorzystaj z okazji jeszcze dziś! 

Leasing Volkswagen Crafter - sprawdź wszystkie koszty

Volkswagen Crafter leasing to idealna opcja dla firm kurierskich i przeprowadzkowych. Crafter Furgon jest modelem o bardzo dużej przestrzeni załadunkowej, napędzany 2.0 litrowym silnikiem diesla o mocy 140 KM. Na pewno poradzi sobie z każdym wyzwaniem, które przed nim postawisz.


Volkswagen Crafter leasing kalkulator pomoże Ci w obliczeniu wszystkich kosztów związanych z opłatami leasingowymi. Uwzględnia on zmienne warunki, takie jak długość umowy (od 24 do 60 miesięcy), wysokość wkładu własnego (od 0% do 45%) czy kwota wykupu (od 1% do 40%). Wypróbuj go i zaplanuj swój budżet z dokładnością co do złotówki!

 

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie wynajem długoterminowy Volkswagen Crafter.