Rozwiń opcje filtrowania
Wszystkie

Wynajem długoterminowy samochodów - to się naprawdę opłaca!


Jeszcze do niedawna wynajem samochodu kojarzył się z niezbyt tanią usługą, z której korzystamy najczęściej podczas wakacji. Teraz okazuje się, że auto można wynająć nawet na lata i to właśnie po to, by… zaoszczędzić. Wynajem długoterminowy samochodów przebojem zdobywa rynek. Co takiego atrakcyjnego jest w tej usłudze?


Wynajem długoterminowy bez wpłaty własnej, bez kredytu


Posiadanie nowego samochodu dotychczas kojarzyło się z koniecznością wzięcia kredytu lub dysponowania pokaźną gotówką. Tymczasem wynajem długoterminowy pozwala zasiąść za kierownicą nowego auta i to nawet bez konieczności wpłacenia choćby złotówki. Wystarczy, że każdego miesiąca zdecydujemy się płacić abonament za samochód. Podobnie jak w przypadku rachunku za telefon czy kablówkę wystarczy uiścić miesięczną opłatę, by móc korzystać z nowego samochodu. Dokładnie tak jakbyśmy korzystali z własnego auta. Jest jednak znacząca różnica. W przypadku prywatnego samochodu każdego roku trzeba jednak opłacić polisę ubezpieczeniową. Należy też liczyć się z awariami i kosztownymi naprawami. W przypadku wynajmu długoterminowego samochodów dodatkowe opłaty w ogóle nas nie interesują. Zawarciem polisy ubezpieczeniowej zajmuje się Car Lease Polska. Firma także reguluje wszelkie należności związane z serwisowaniem auta czy wymianą opon. Mało tego. Również w przypadku awarii samochodu auto zostanie bezpłatnie naprawione a na czas wizyty w serwisie kierowca opłacający abonament za wynajem długoterminowy otrzyma auto zastępcze. Oczywiście również bezpłatnie.


Auta na wynajem - to naprawdę proste


Decydując się na wynajem długoterminowy samochodu, trzeba liczyć się jedynie z dwoma kosztami. Pierwszy to opłacenie abonamentu, drugi to pieniądze, które zostawimy na stacji paliw. To wszystko.? To jednak jeszcze nie koniec. Warto dodać, że po upływie trzech lat od daty podpisania umowy, auto będzie można wymienić na nowe. Jakie? Być może większe lub bardziej zwinne? Warto przyjrzeć się ofercie wynajmu długoterminowego samochodów firmy Car Lease Polska. Zapraszamy!