1. Car Lease Polska
  2. Wynajem długoterminowy
  3. MAZDA
  4. MAZDA 6
Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu (1)
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

MAZDA

6

Mazda 6 - wynajem długoterminowy

Dostępnych samochodów: 0

Car Lease Polska

Mazda 6 - wynajem długoterminowy na dobrych warunkach

Szukasz auta, które zapewni Ci doskonały komfort jazdy i osiągi na cały okres umowy? Nasza oferta na wynajem długoterminowy Mazda 6 z pewnością przypadnie Ci do gustu. To nowoczesne auto o świetnych parametrach, które sprawdzi się w każdych warunkach.

Co najważniejsze, Mazda 6 w wynajmie długoterminowym to nie tylko dostęp do świetnego samochodu, ale także licznych usług dodatkowych. W cenie wliczone są przeglądy i koszty eksploatacyjne, samochód zastępczy oraz gwarancja stałej raty. Wszystko to sprawia, że oferta na wynajem Mazdy 6 to okazja, z której trzeba skorzystać! 

Wynajem Mazda 6 - dowiedz się więcej

Nasza oferta jest dostosowana do potrzeb klientów. Mazda 6 na abonament jest dostępna w różnych wersjach, między innymi z nadwoziem Sedan oraz Kombi. Wybierz model zgodnie ze swoimi upodobaniami i ciesz się wszystkimi jego możliwościami.

Oferta Mazda 6 wynajem zapewnia również znakomite wrażenia z jazdy. Automatyczna skrzynia biegów, wydajny silnik 2.0, przyspieszenie do setki w ciągu 10,5 sekundy oraz moc na poziomie 165 KM zadowolą każdego kierowcę. 

Mazda 6 na abonament - sprawdź szczegóły 

Zadbaj o jak najlepsze warunki umowy i samodzielnie dostosuj wysokość opłat na Mazdę 6 w wynajmie długoterminowym. Nasz kalkulator online uwzględnia takie parametry jak okres wynajmu, wysokość wpłaty własnej i roczny limit kilometrów. Bez problemu znajdziesz opcję, która odpowiada Twoim preferencjom oraz możliwościom finansowym.

Oferta Mazda 6 wynajem może być też wzbogacona o dodatkowe usługi, takie jak ubezpieczenie OC/AC/NNW i Assitance czy dwa komplety opon z wliczoną w koszta wymianą.

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie leasing Mazda 6.