1. Car Lease Polska
  2. Wynajem długoterminowy
  3. MAZDA
  4. MAZDA CX-5
Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu (1)
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

MAZDA

CX-5

Mazda MX-5 - wynajem długoterminowy

Dostępnych samochodów: 0

Car Lease Polska

Mazda CX-5 wynajem długoterminowy – przyjemny SUV

Mazda CX-5 wynajem – nowoczesny sposób finansowania. Mazda drugiej generacji, która jest dostępna w czasach, gdy rynek SUV-ów głównego nurtu jest bardziej zróżnicowany niż kiedykolwiek. Na szczęście samochód zachował (i udoskonalił) swoją cechę charakterystyczną, jaką jest bycie SUV-em wybieranym przez zapalonych kierowców. Prowadzi się lepiej niż kiedykolwiek, ale przede wszystkim jego komfort i wyrafinowanie są na innym poziomie w porównaniu do poprzedniego modelu.

Mazda CX-5 wynajem – radość z jazdy

Wynajem długoterminowy Mazda – wyjątkowa oferta carleasepolska.pl. Mazda CX-5 wynajem, to średniej wielkości SUV idealny dla kierowców przyzwyczajonych do posiadania samochodu, który daje radość z jazdy, a nie jest tylko praktycznym środkiem transportu na co dzień. Mazda CX-5 konkuruje na niezwykle konkurencyjnym rynku rodzinnych SUV-ów, a jej ostre prowadzenie jest kluczowym punktem sprzedaży, choć CX-5 ma o wiele więcej zalet. Mazda CX-5 to nie tylko przyjemność z jazdy, ale także duża praktyczność i przestrzeń bagażowa dzięki ponadprzeciętnym wymiarom. Gama silników oferuje również dobrą ekonomię i sprawne działanie.

Mazda CX-5 na abonament – mocny silnik

Wynajem długoterminowy Mazda CX – najlepszy sposób na jazdę nowoczesnym autem. Nowa mazda CX-5 to propozycja silników, która obejmuje dwa silniki benzynowe i jeden diesel o dwóch mocach. Silnik benzynowy o niższej mocy to jednostka 2.0 Skyactiv-G o mocy 163 KM, która jest dostępna z napędem na przednie koła za pośrednictwem sześciobiegowej skrzyni manualnej lub automatycznej. 2,5-litrowa wersja benzynowa z napędem na wszystkie koła o mocy 191 KM jest oferowana wyłącznie z przekładnią automatyczną.

Mazda MX-5 wynajem długoterminowy – dynamiczne auto

Mazda MX-5 wynajem – usługa bez ukrytych opłat. MX-5, to auto, które udowodniło, dlaczego jest zdobywcą wielu nagród. Jej dynamika, przystępna cena i wygląd czynią ją atrakcyjną propozycją. To wszechstronne auto z rodziny Mazdy.

Wynajem Mazda MX-5 - nowa generacja i nowe możliwości

Wynajem Mazda MX-5 – nowoczesny model finansowania. Mazda MX-5, to auto, które ma wiele niespodzianek. Czwarta generacja MX-5 została zaprojektowana wokół tego mniejszego, wolnossącego silnika, a sposób, w jaki układ napędowy współpracuje z podwoziem, sprawia, że jest to jeden z najbardziej wciągających samochodów sportowych na rynku.

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie leasing Mazda MX-5.