1. Car Lease Polska
  2. Wynajem długoterminowy
  3. PEUGEOT
  4. PEUGEOT e-208
Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu (1)
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

PEUGEOT

e-208

Peugeot e-208 - wynajem długoterminowy

Dostępnych samochodów: 0

Car Lease Polska

Peugeot e-208 wynajem długoterminowy – bezpieczne auto

Peugeot e-208 wynajem – sprawdź najlepszą opcję finansowania. Dostępne są cztery linie modelowe i wszystkie otrzymują ten sam akumulator 50kWh o mocy 136 koni mechanicznych i każda produkuje 0 g/km CO2. Jeśli chodzi o bezpieczeństwo, wszystkie nowe modele e-208 dostały antonimiczny system hamowania, który jest zasadniczo technologia opracowana w celu uniknięcia lub zmniejszenia ciężkości kolizji poprzez zmniejszenie prędkości pojazdu. Oznacza to, że kierowca otrzyma wizualne i dźwiękowe ostrzeżenia o odległości, gdy znajdzie się zbyt blisko pieszego lub kierowcy z przodu. Brak reakcji na nie spowoduje uruchomienie systemu automatycznego hamowania awaryjnego.

Peugeot e-208 na abonament — napęd i osiągi

Wynajem długoterminowy Peugeot e-208, to jazda autem, które rozpędza się od 0 do 60 w 8,1 sekundy i może przełączać się między trzema różnymi trybami jazdy: Eco, Normal i Sport. Jak w przypadku każdego EV, masz luksus natychmiastowej mocy, podczas gdy maksymalną prędkość szybko osiągniesz. Jazda jest komfortowa, a ty dostajesz małą kierownicę Peugeot, która sprawia, że całe doświadczenie jest trochę wyścigowe.

Peugeot e-208 wynajem długoterminowy – elektryk dla każdego

W modelu e-208 podoba nam się to, że Peugeot nie próbował dostarczyć nam zupełnie nowego samochodu. Zasadniczo wzięli samochód, który ludzie kochają — Peugeot 208 - i umieścili w nim baterię elektryczną.

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie leasing Peugeot e-208.