1. Car Lease Polska
  2. Wynajem długoterminowy
  3. CUPRA
  4. CUPRA Leon
Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu (1)
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

CUPRA

Leon

Cupra Leon - wynajem długoterminowy

Dostępnych samochodów: 2

Car Lease Polska

Cupra Leon wynajem długoterminowy – auto zadaniowe

Cupra Leon wynajem – najlepsza oferta na carleasepolska.pl. Cupra Leon, to nie jest to największy samochód w swojej klasie. Cupra Leon ma więcej miejsca na nogi z tyłu i większy bagażnik — ale dobrze radzi sobie z przestrzenią, którą posiada. Cztery wysokie osoby dorosłe zmieszczą się w środku, jest dużo miejsca na mniejsze przedmioty, a bagażnik ma praktyczny, kwadratowy kształt. Cupra Leon na abonament, to auto o ciekawym wyglądzie i nowoczesnej linii. Dość przestronne i dobrze zaprojektowane, nawet jeśli brakuje w nim elementów ułatwiających jazdę, które można znaleźć u niektórych rywali tej marki.

Cupra Leon wynajem — komfort i design

Wygodne fotele kierowcy i pasażerów zapewniają komfortową jazdę na dłuższych trasach. Auto dobrze prowadzi się na krętych wyboistych drogach. Systemy bezpieczeństwa utrzymują auto w psie ruchu, co ułatwia jego prowadzenia. Projekt auta zapewnia również bardzo dobrą widoczność. Kierowca doskonale odnajdzie się w sytuacji na drodze nawet po zmroku.

Wynajem Cupra Leon — jakość i wykończenie

Cupra Leon wynajem długoterminowy – nowoczesny model finansowania. Cupra Leon, to auto, które zapewnia wystarczający komfort przy minimalistycznym wykończeniu wnętrza. Zastosowanie trwałych, solidnych, ale stosunkowo tanich materiałów wpływa na cenę auta. Dzięki temu wynajem długoterminowy Cupra Leon, to wybór auta ekonomicznego i na każdą kieszeń. Warto wybrać to, auto do codziennego poruszania się po mieście. Nawet długie godziny w korkach nie będą udręką, a czas będzie upływał nieco przyjemniej niż w innych autach.

 

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie leasing Cupra Leon.