1. Car Lease Polska
  2. Wynajem długoterminowy
  3. SSANGYONG
  4. SSANGYONG Torres
Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu (1)
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

SSANGYONG

Torres

SSANGYONG Torres - wynajem długoterminowy

Dostępnych samochodów: 0

Car Lease Polska

Ssangyong Torres - wynajem długoterminowy dla Ciebie

Marzy Ci się nowy i wydajny SUV, na którym będziesz mógł polegać w każdej sytuacji, ale równocześnie wolisz uniknąć zobowiązań i kosztów związanych z zakupem? W takim razie zapraszamy do skorzystania z oferty na Ssangyong Torres wynajem długoterminowy.

To niepowtarzalna okazja, by zasiąść za kierownicą nowego samochodu bez potrzeby jednorazowego wydawania ogromnych ilości pieniędzy. Zamiast tego wybierz Ssangyong Torres wynajem i korzystaj z auta nawet przez 4 lata w zamian za niskie comiesięczne opłaty na stałym poziomie.

Nasza oferta na wynajem długoterminowy Ssangyong Torres jest bardzo elastyczna, więc z pewnością przypadnie Ci do gustu. Możesz wybrać nie tylko długość okresu, w jakim chcesz korzystać z samochodu, ale także wysokość początkowej wpłaty własnej oraz roczny limit przejechanych kilometrów. Dzięki temu bez problemu dostosujesz warunki do swoich aktualnych oczekiwań i możliwości!

Wynajem Ssangyong Torres - najlepsza oferta

Ssangyong Torres wynajem długoterminowy daje Ci dostęp do znakomitych modeli tego południowokoreańskiego producenta. Torres jest dostępny w różnych wersjach, które różnią się nie tylko osiągami i wyposażeniem, ale także kolorystyką. 

Ssangyong Torres na abonament oferuje między innymi silnik z napędem benzynowym o mocy 163 KM. Jest dostępny zarówno w wersjach z manualną, jak i automatyczną skrzynią biegów. Więcej szczegółów na temat modeli dostępnych w ramach Ssangyong Torres wynajem znajdziesz bezpośrednio na podstronach interesujących Cię pojazdów.

Masz dodatkowe pytania odnośnie umowy? Chciałbyś skonsultować się z naszym doradcą? To żaden problem. Zadzwoń do nas lub napisz maila, a chętnie udzielimy Ci dodatkowych informacji. Z naszą pomocą wynajem Ssangyong Torres będzie dla Ciebie w pełni satysfakcjonującym doświadczeniem.

 

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie leasing Ssangyong Torres.