1. Car Lease Polska
  2. Wynajem długoterminowy
  3. SERES
  4. SERES 3
Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu (1)
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

SERES

3

Seres 3 - wynajem długoterminowy

Dostępnych samochodów: 0

Car Lease Polska

Seres 3 wynajem – sprawdź naszą ofertę

Seres 3 to nowość. Jest to chińskie auto elektryczne. Został zaprojektowany na bazie auta spalinowego. Posiada akumulator litowo-żelazowo-fosforanowy. Zmniejsza zużycie prądu. Dobre auto jest już kupowane w Chinach i ma rosnącą popularność. Jego wysoka jakość jest w pełni gwarantowana. Samochód dotarł już do Polski. Amerykańsko-chński producent aut elektrycznych sprzedaje to auto. Technologia powstała w doinie krzemowej w USA, auta są popularne w Chinach od 2019 roku. Na razie jeden model jest produkowany, ale będą jeszcze dwa kolejne.

Wynajem Seres 3 – stylowe auto

Seres 3 na abonament – najlepsza opcja finansowania. Seres 3 do Polski dotarł za pośrednictwem litewskiej firmy Busnex. Samochód będzie sprzedawała litewska firma, która rozprowadza auta tej marki w wielu krajach Unii Europejskiej. Doskonałe auto ma styl, jest eleganckie i pięknie się prezentuje. Wysoka jakość tego pojazdu jest w pełni gwarantowana. Samochód posiada 4,4 m długości. Podobny jest do Kii Niro. Jakość tego auta jest naprawdę wysoka, a klienci chętnie sięgają po ten piękny, efektowny oraz bardzo elegancki samochód. Obecnie to auto jest popularne w Chinach, a w innych krajach dopiero raczkuje.

Wynajem długoterminowy Seres 3 – mocny silnik elektryczny

Samochód ma silnik elektryczny o mocy 162 KM. Nie jest bardzo mocny, a jego prędkość maksymalna wynosi 155 km na godzinę. Seres ma dobre akumulatory. Wystarczy ładować je przez pół godziny, aby uzyskać od 20 do 80 procent mocy. Czas ładowania tradycyjną ładowarką to aż osiem godzin. Auto ma potencjał, jest lekkie, zwrotne i dobrze się prezentuje. Takie wozy są doceniane przez klientów oraz dość chętnie kupowane.

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie leasing Seres 3.