1. Car Lease Polska
  2. Wynajem długoterminowy
  3. SKYWELL
  4. SKYWELL ET5
Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu (1)
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

SKYWELL

ET5

Skywell ET5 - wynajem długoterminowy

Dostępnych samochodów: 0

Car Lease Polska

Skywell ET5 wynajem długoterminowy – ciekawa konstrukcja

Skywell ET5 wynajem – sprawdź naszą ofertę. SkyWell ET5, nowy samochód elektryczny, który posiada bardzo solidną baterię. East Rocks Company for Construction Equipment oficjalnie ogłosiła wprowadzenie najnowszego luksusowego modelu swojego samochodu wyprodukowanego przez chińską firmę „SkyWell” w zeszłym roku, w ramach swojego celu, aby stać się zniewalającym konkurencyjnym samochodem na rynku jordańskim. SkyWell ET5 zrewolucjonizuje sposób postrzegania samochodów elektrycznych i wyeliminuje krytykę dotyczącą baterii, w tym stosunkowo krótkich dystansów na jednym ładowaniu, a także długiego czasu ładowania.

Skywell ET5 wynajem – trwała bateria

Skywell ET5 na abonament – najlepsza opcja finansowania. Solidna bateria ET5 202 jest uważana za bezpieczniejszą niż najbardziej popularne baterie litowo-jonowe, ponieważ jej gęstość energii jest większa niż jej konwencjonalnych odpowiedników. Ponadto SkyWell ET5 wyróżnia się niezależnymi czujnikami jazdy wbudowanymi w nadwozie. SkyWell dąży do rozszerzenia swojej oferty produktowej, aby przyciągnąć więcej klientów.

Wynajem długoterminowy Skywell ET5 – wysoki komfort z jazdy

Wynajem Skywell ET5 – propozycja na każdą kieszeń. SkyWell udowodnił swoją skuteczność na drogach dzięki wysokim specyfikacjom, począwszy od odpowiedniej kabiny o wymiarach rodzinnych, po specjalne metody kontroli, które pozwalają kierowcy korzystać z wielu aktualnych zalet technicznych oprócz bezpiecznego poruszania się po drogach i kontrolowania bezpiecznej odległości między samochodem a innymi samochodami. SkyWell zrobi różnicę w świecie motoryzacji, zwłaszcza w Jordanii, ze względu na zaawansowane technologie i specjalne specyfikacje, które posiada ten samochód, co pozwala mu być w czołówce luksusowych samochodów wysokiej klasy.

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie leasing Skywell ET5.