1. Car Lease Polska
  2. Wynajem długoterminowy
  3. MERCEDES
  4. MERCEDES EQA
Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu (1)
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

MERCEDES

EQA

Mercedes EQA - wynajem długoterminowy

Dostępnych samochodów: 0

Car Lease Polska

Mercedes EQA wynajem długoterminowy – ciekawy elektryk

Mercedes EQA wynajem – najlepsza opcja finansowania. EQA, to propozycja Mercedesa auta elektrycznego. Mercedes wolniej niż niektóre inne marki wprowadzał na rynek samochody elektryczne. Mieliśmy już Mercedesa EQC, który jest całkowicie elektryczną wersją SUV-a Klasy C, jest też EQV MPV, ale teraz EQA wprowadza elektryczną motoryzację w niższym punkcie cenowym.

Wynajem Mercedes EQA – konstrukcja auta

Mercedes EQA na abonament – auto dostępne od ręki. EQA, to w pełni elektryczna wersja GLA — innymi słowy SUV-a Klasy A. Zewnętrzna stylistyka nadwozia jest praktycznie identyczna i to samo dotyczy wnętrza. Oznacza to również, że kierowca siedzi wyżej w EQA niż w Klasie A, a bagażnik jest przyzwoitej wielkości (340 litrów) - lub 1320 litrów po złożeniu tylnych siedzeń. Nasz samochód testowy miał 20-calowe wieloramienne felgi AMG. EQA ma akumulator o pojemności 66,5 kWh i silnik elektryczny o mocy 190 KM napędzający przednie koła.

Wynajem długoterminowy Mercedes EQA – wrażenia z jazdy

Wynajem długoterminowy Mercedes EQA — elastyczny model finansowania. EQA ma typowe zalety samochodu elektrycznego, czyli jest cichy, wyrafinowany i ma natychmiastowo dostępny moment obrotowy, co skutkuje responsywnym, liniowym przyspieszeniem. Oznacza to, że EQA nadaje się do jazdy we wszystkich warunkach, od miasta po autostrady, chociaż na niektórych nawierzchniach autostradowych można zauważyć pewien hałas drogowy. Dostępne są trzy różne tryby jazdy: Eco, Comfort i Sport — przy czym Sport oferuje najlepszą reakcję, jak można się spodziewać. Na kierownicy znajdują się również łopatki do regulacji rekuperacji hamulców, z pięcioma dostępnymi poziomami. Łopatki działają dobrze i są znacznie lepsze niż konieczność wchodzenia na ekran dotykowy w celu zmiany poziomu rekuperacji.

 

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie leasing Mercedes EQA.