1. Car Lease Polska
  2. Wynajem długoterminowy
  3. MERCEDES
  4. MERCEDES EQE
Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu (1)
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

MERCEDES

EQE

Mercedes EQE - wynajem długoterminowy

Dostępnych samochodów: 1

Car Lease Polska

Marcedes EQE - wynajem długoterminowy

Interesuje Cię nowoczesny sedan w klasie premium? Mercedes EQE w wynajmie długoterminowym to idealne rozwiązanie. Elegancki design, świetne osiągi i niskie koszty eksploatacyjne przypadną do gustu każdemu kierowcy.

Marcedes EQE na wynajem to świetny wybór nie tylko dla tych, którzy cenią sobie oszczędności na paliwie. To wysokiej jakości elektryk, który charakteryzuje się mocą na poziomie 292 KM, napędem na cztery koła i przyśpieszeniem do setki w ciągu 6,3 sekundy. Dzięki takim osiągom oraz zasięgowi elektrycznemu wynoszącemu 582 kilometry sprawdza się doskonale zarówno w trasie, jak i mieście. 

Postaw na jakość - wynajem Mercedes EQE

Chcesz wiedzieć więcej na temat Mercedesa EQE w wynajmie długoterminowym? Przygotowaliśmy rozbudowane opisy, które możesz sprawdzić na podstronie pojazdu. Znajdziesz tam wszystkie dane techniczne, funkcjonalności oraz spis zastosowanych technologii.

Wynajem długoterminowy Mercedesa EQE to również doskonała opcja dla tych, którzy cenią sobie wysoki komfort jazdy. Wnętrze wykończone wysokie jakości tapicerką, automatyczna skrzynia biegów i liczne systemy wspomagające sprawiają, że Marcedes EQE na wynajem prowadzi się łatwo i przyjemnie. 

Mercedes EQE na abonament - sprawdź korzyści 

Postaw na najlepsze rozwiązania i wybierz ofertę Mercedes EQE na abonament na własnych warunkach. Dzięki naszym narzędziom online możesz bez problemu zmodyfikować wysokość miesięcznych opłat i dostosować je do własnych preferencji. Kalkulator uwzględnia takie parametry jak okres wynajmu, wysokość wpłaty własnej, roczny limit kilometrów i obecność pakietów dodatkowych. Sprawdź wszystkie możliwości i wybierz najkorzystniejsze rozwiązanie. Wynajem Mercedesa EQE z naszą firmą zawsze się opłaca!

 

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie leasing Mercedes EQE.