1. Car Lease Polska
  2. Wynajem długoterminowy
  3. MERCEDES
  4. MERCEDES Sprinter
Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu (1)
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

MERCEDES

Sprinter

Mercedes Sprinter - wynajem długoterminowy

Dostępnych samochodów: 0

Car Lease Polska

Mercedes Sprinter wynajem długoterminowy – wydajny i niezawodny

Mercedes Sprinter wynajem długoterminowy – brak ukrytych opłat. Sprinter, a więc samochód ,który jest tak wszechstronny, że znajdzie zastosowanie do każdego zadania transportowego i wygląda tak dobrze, że zawsze będzie robił świetne wrażenie. Wiele wariantów pojazdów i opcji wyposażenia, a także szereg rozwiązań w zakresie przebudowy i zabudowy sprawiają, że ekonomiczne pojazdy podstawowe – na przykład z napędem na przednie koła – a także furgony i pojazdy platformowe precyzyjnie dostosowane do zakresu ich działalności lub Tourer z reprezentatywnym poziomem wyposażenia w przedziale pasażerskim.

Mercedes Sprinter wynajem — furgonetka, która idzie o krok dalej

Mercedes Sprinter na abonament – wygodny sposób finansowania. Sprinter, to furgonetka, która przewozi ładunek i przechowuje sprzęt. To furgonetka, która jest gotowa na wszystko, bez względu na to, kto jej używa. To auto, które jest czymś więcej niż furgonetką, bo to także Mercedes-Benz.

Wynajem długoterminowy Mercedes Sprinter — aktywny asystent hamowania

Mercedes Sprinter na abonament, to sposób na użytkowanie auta z nowoczesnymi technologiami. Aktywny asystent hamowania może ostrzegać o zbliżającym się niebezpieczeństwie i hamować za kierowcę. I to jedyny system, który potrafi rozpoznawać i hamować przed pieszymi.

Mercedes Sprinter wynajem — lusterko wspomagające martwe pole i kontrola uwagi kierowcy

Czujniki radarowe wykrywają zbliżające się pojazdy w martwym polu i ostrzegają, zapewniając bezpieczeństwo. System ostrzegania o ruchu poprzecznym z tyłu informuje, kiedy za autem przejeżdża pojazd lub znajduje się pieszy. Asystent koncentracji monitoruje styl jazdy pod kątem oznak zmęczenia i daje wczesne ostrzeżenie, aby upewnić się, że kierowca nie prowadzi pojazdu w stanie senności.

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie leasing Mercedes Sprinter.