1. Car Lease Polska
  2. Leasing operacyjny
  3. ALFA ROMEO
  4. ALFA ROMEO Tonale
Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu (1)
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

ALFA ROMEO

Tonale

Afla Romeo Tonale - leasing

Dostępnych samochodów: 1

Car Lease Polska

Alfa Romeo Tonale leasing - sprawdź ofertę

Alfa Romeo Tonale to auto, które łączy w sobie elegancję włoskiego designu z doskonałymi osiągami i wykorzystaniem zaawansowanych technologii. Jeśli chcesz stać się jego użytkownikiem, nasza oferta z pewnością przypadnie Ci do gustu. Sprawdź szczegóły Alfa Romeo Tonale leasing!

Istnieje wiele powodów, dla których warto zdecydować się na leasing Alfa Romeo Tonale. Największy z nich to opłacalność. Zamiast wydawać mnóstwo pieniędzy na zakup samochodu, wybierz comiesięczne opłaty. Dzięki temu Twój budżet nie zostanie poważnie nadszarpnięty, a Ty będziesz mógł swobodnie korzystać z auta nawet przez 5 lat. 

Alfa Romeo Tonale leasing to oferta, która bez problemu dostosuje się do Twojego budżetu. Jest dostępna nawet przy zerowej wpłacie własnej, dzięki czemu możesz zdecydować się na nią nawet bez odłożenia dodatkowych środków pieniężnych. Skontaktuj się z naszymi doradcami i dowiedz się więcej!

Leasing Alfa Romeo Tonale - dodatkowe informacje

Alfa Romeo Tonale leasing to doskonała oferta dla wszystkich tych, którzy szukają wydajnego, wszechstronnego i eleganckiego auta. Model Tonale zachwyca nie tylko swoim designem, ale także i osiągami. Ma 1,5 litrowy silnik benzynowy o mocy 160 KM. Dysponuje też napędem na przednią oś i automatyczną skrzynią biegów. Pełną listę wyposażenia znajdziesz na podstronie pojazdu. 

Nie musisz nam wierzyć na słowo, jeśli chodzi o opłacalność umowy. Sprawdź wszystkie opcje samodzielnie i znajdź najkorzystniejsze rozwiązanie. Pomoże Ci w tym Alfa Romeo Tonale leasing kalkulator, który szybko wylicza wysokość miesięcznych opłat z uwzględnieniem zmiennych warunków leasingu. Nie czekaj i zapoznaj się z dostępnymi możliwościami!

 

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie wynajem długoterminowy Afla Romeo Tonale.