1. Car Lease Polska
  2. Leasing operacyjny
  3. MERCEDES
  4. MERCEDES CLA
Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu (1)
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

MERCEDES

CLA

Mercedes CLA - leasing

Dostępnych samochodów: 8

Car Lease Polska

Mercedes CLA leasing - sprawdź wszystkie szczegóły 

Marzy Ci się możliwość użytkowania nowego modelu samochodu wyprodukowanego przez renomowaną markę? W takim razie z pewnością zainteresuje Cię nasza oferta. Sprawdź, na czym dokładnie polega Mercedes CLA leasing!

Niezależnie od tego, czy szukasz auta do codziennej jazdy, czy interesuje Cię rozbudowa floty firmowych pojazdów, leasing Mercedes CLA to najlepsza dostępna opcja. Zamiast płacić jednorazowo ogromne pieniądze za zakup nowego samochodu, możesz rozłożyć płatności na niskie i stałe raty. Oferowane przez nas umowy umożliwiają korzystanie z usługi bez wpłaty własnej, nawet przez 5 lat, po których wykupisz auto na własność.

Chętnie omówimy z Tobą wszystkie szczegóły. Wszystkie warunki oferty Mercedes CLA leasing mogą być zmodyfikowane, tak by odpowiadały Twoim potrzebom i aktualnym możliwościom finansowym. Nie czekaj i skontaktuj się z naszymi doradcami. Na pewno uda nam się znaleźć korzystne rozwiązanie! 

Leasing Mercedes CLA - korzystna oferta dla Ciebie!

Mercedes CLA leasing to różnorodna oferta, w ramach której otrzymasz dostęp do wielu odmian modelu CLA. Udostępniamy od ręki między innymi benzynowy CLA 180 Progressive ze 136 KM i automatyczną skrzynią biegów. A może wolisz ekologiczną i oszczędniejszą alternatywę, jaką jest hybrydowy 250E AMG? Pozostałe wersje mogą być sprowadzone na zamówienie. Zapoznaj się ze wszystkimi szczegółami na kartach pojazdów i przekonaj się, która opcja jest dla Ciebie najkorzystniejsza!

Jeśli chcesz dokładnie przeanalizować wszystkie koszty, skorzystaj z naszego narzędzia online. Mercedes CLA leasing kalkulator uwzględnia wszystkie zmienne warunki z umowy i natychmiast daje dostęp do wyliczeń zawierających przybliżoną sumę wszystkich opłat i wysokość miesięcznej raty. Nie czekaj i postaw na Car Lease Polska już dziś!

 

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie wynajem długoterminowy Mercedes CLA.