1. Car Lease Polska
  2. Wynajem długoterminowy
  3. MERCEDES
  4. MERCEDES CLA
Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu (1)
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

MERCEDES

CLA

Mercedes CLA - wynajem długoterminowy

Dostępnych samochodów: 8

Car Lease Polska

Mercedes CLA wynajem długoterminowy – atrakcyjne kombi

Mercedes CLA wynajem – wygodny sposób funkcjonowania. CLA, to kombi w atrakcyjnej cenie, a jednocześnie jest całkiem praktyczne. Ma mocną gamę silników, wymyślne technologie, które sprawiają, że czuje się na wskroś nowoczesny i jest przyzwoity w prowadzeniu. Wypełnianie każdej niszy i zajmowanie każdej możliwej przestrzeni rynkowej to coś, co niemieckich producentów samochodów klasy premium zdaje się zachwycać.
Mercedes CLA wynajem – najkorzystniejszy sposób posiadania nowoczesnego samochodu. CLA, to auto którego podstawą jest Klasa A. Hatchback klasy premium Mercedesa, który został przekształcony w CLA, czterodrzwiowe coupe z bagażnikiem przypominającym sedana dla nabywców pragnących więcej stylu (aby jeszcze bardziej zagmatwać sytuację, istnieje również Klasa A Saloon). Następnie Mercedes wprowadził wersję Shooting Brake modelu CLA, która dodaje tylną klapę podobną do tej z samochodu kombi, ale z tym samym naciskiem na styl, a nie na praktyczność.

Mercedes CLA na abonament — styl auta

Wynajem długoterminowy Mercedes CLA – brak ukrytych opłat. CLA, to auto bardziej stylowe niż czysto praktyczne. Można oczekiwać, że CLA będzie się wyróżniał z tłumu i można śmiało powiedzieć, że robi to z rozmachem. Nos jest typowy dla Mercedes-Benz z wydatnym grillem, ale to linia dachu i boki są najbardziej charakterystyczne. Nie ma sensu nazywać go coupe, ale ma takie krągłości, jakich można się spodziewać, mimo że jest to kombi.

Wynajem Mercedes CLA – wnętrze auta

Mercedes CLA wynajem – sprawdź ofertę na carleasepolska.pl. CLA, to auto, które bazuje na najnowszej generacji Klasy A, która oferuje najnowsze technologie Mercedes-Benz. Jeśli go wybierzemy, otrzymamy parę 10-calowych ekranów, jeden dla systemu informacyjnego, a drugi dla instrumentów, które dominują w kabinie i nadają jej ultranowoczesny charakter. Do tego dochodzi jakość materiałów, która jest naprawdę bardzo wysoka.

 

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie leasing Mercedes CLA.