1. Car Lease Polska
  2. Leasing operacyjny
  3. MERCEDES
  4. MERCEDES Klasa C
Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu (1)
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

MERCEDES

Klasa C

MERCEDES Klasa C - leasing

Dostępnych samochodów: 6

Car Lease Polska

Mercedes C klasa leasing - skorzystaj z naszej oferty

Potrzebujesz auta, które będzie zachwycać designem i świetnie zachowywać się na drodze? W takim razie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Mercedes C klasa leasing na pewno spełni wszystkie Twoje oczekiwania.

To idealna okazja na to, by móc zasiąść za kierownicą nowego samochodu bez konieczności jednorazowego wydawania kilkuset tysięcy złotych na jego zakup. Mercedes klasa C leasing może być wzięty nawet na 5 lat, podczas których zobowiązujesz się jedynie do opłacania comiesięcznych rat. Wszystkie opłaty możesz zaliczyć w koszty prowadzenia działalności. Dodatkowo po zakończeniu umowy wykupujesz auto za ustaloną wcześniej kwotę.

Leasing Mercedes C klasa zapewnia elastyczne warunki umowy, które możesz dostosować do swoich preferencji i aktualnych możliwości finansowych. Dzięki temu decydujesz nie tylko o długości leasingu, ale także wysokości wykupu końcowego. Co istotne, nie musisz robić wpłaty własnej, by móc skorzystać z oferty, choć jej obecność wpływa korzystnie na wysokość rat.

Mercedes klasa C leasing - co jeszcze warto wiedzieć?

Co dostaniesz w ramach usługi Mercedes C klasa leasing? Oczywiście dostęp do stylowego i niezawodnego samochodu, dzięki któremu poznasz nowy wymiar przyjemności z jazdy. Klasa C jest dostępna w naszej ofercie w różnych wersjach, oprócz standardowych sedanów, oferujemy też wersje kombi oraz modele z napędem 4x4.

Zachęcamy do dokładnego zaplanowania budżetu przed zdecydowaniem się na którąś z ofert. Możesz wykorzystać do tego nasz Mercedes C klasa leasing kalkulator, który jest dostępny za darmo online. Pomoże Ci wyliczyć sumę wszystkich opłat i znaleźć najkorzystniejszą propozycję. Nie czekaj i przetestuj go jeszcze dziś!

 

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie wynajem długoterminowy Mercedes Klasa C.