1. Car Lease Polska
  2. Wynajem długoterminowy
  3. MERCEDES
  4. MERCEDES Klasa C
Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu (1)
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

MERCEDES

Klasa C

MERCEDES Klasa C - wynajem długoterminowy

Dostępnych samochodów: 3

Car Lease Polska

Mercedes C klasa na abonament - najlepsza oferta

Szukasz sprawdzonego i nowoczesnego auta, ale nie chcesz wydawać dużych pieniędzy na jego zakup? Zamiast tego postaw na wynajem długoterminowy Mercedes C klasa, dzięki któremu będziesz mógł użytkować nowy samochód w zamian za niskie i stałe comiesięczne raty.

Nasza oferta jest bardzo elastyczna i można łatwo dostosować do specyfiki swojej firmy. Mercedes C klasa wynajem długoterminowy może być wzięty na okres od 36 do 60 miesięcy i mieć limit roczny przejechanych kilometrów nawet na poziomie 40 tysięcy. 

Mercedes C klasa wynajem to doskonałe rozwiązanie dla firm, które chcą uniknąć spadku wartości pojazdów. Po zakończeniu umowy, zamiast zostawać ze starym, używanym samochodem lub sprzedawać go po zaniżonej cenie, można po prostu rozpocząć nową umowę i wymienić auto na nowsze.

Zapoznaj się ze wszystkimi szczegółami i przekonaj, że wynajem Mercedes C klasa to opcja, obok której nie można przejść obojętnie!

Wynajem długoterminowy Mercedes C klasa - postaw na jakość

Mercedes klasa C wynajem to oferta skierowana dla fanów niemieckiej solidności, którzy nie godzą się na kompromisy podczas jazdy. Udostępniamy klasę C w różnych wariantach, więc z pewnością uda Ci się znaleźć idealny model dla siebie.

Mercedes C klasa na abonament może być udostępniony zarówno w wersji z silnikiem benzynowym, jak i napędem diesla. W zależności od wybranej wersji dysponuje mocą od 170 do nawet 204 KM, dzięki czemu żadne drogowe wyzwanie nie będzie dla niego zbyt trudne. Możesz też zdecydować się na różne wersje kolorystyczne!

 Jeśli nie jesteś pewien czy Mercedes C klasa wynajem długoterminowy jest dla Ciebie opłacalnym rozwiązaniem, skorzystaj z pomocy naszych konsultantów. Chętnie odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania, pomogą wyliczyć koszty i spersonalizują ofertę pod indywidualne potrzeby i oczekiwania. Nie czekaj i odezwij się do nas jeszcze dziś!

 

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie leasing Mercedes Klasa C.