1. Car Lease Polska
  2. Leasing operacyjny
  3. MERCEDES
  4. MERCEDES Klasa E
Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu (1)
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

MERCEDES

Klasa E

MERCEDES Klasa E - leasing

Dostępnych samochodów: 4

Car Lease Polska

Mercedes E klasa leasing - sprawdź możliwości 

Szukasz wszechstronnego auta od renomowanego producenta? Postaw na ofertę Mercedes E klasa leasing i ciesz się nowym samochodem o atrakcyjnym designie i jeszcze lepszych osiągach!

Kto może skorzystać z usługi Mercedes klasa E leasing? Każda osoba, która nie chce wydawać jednorazowo kilkuset tysięcy złotych na zakup nowego auta. Jeśli też nią jesteś, to zamiast tego wybierz comiesięczne, stałe opłaty na okres od 2 do 5 lat, które nie nadwyrężą tak mocno Twojego budżetu. Wysokość wpłaty własnej zależy od Ciebie i może wynosić od 0 do 45% wartości auta. Następnie po zakończeniu umowy dokonujesz wykupu samochodu na korzystnych warunkach.

Najważniejsze warunki umowy takie jak okres leasingu, wysokość wpłaty własnej czy kwota wykupu końcowego są elastyczne i możesz je zmienić zgodnie z własnymi potrzebami. Skontaktuj się z naszymi doradcami i dowiedz się szczegółów. Jesteśmy przekonani, że uda nam się przedstawić Ci ofertę na Mercedes E klasa leasing, która spełni wszystkie Twoje wymagania.

Mercedes klasa E leasing - dokładne koszty

Leasing Mercedes E klasa to zróżnicowana i kompleksowa oferta, w której każdy znajdzie coś dla siebie. Udostępniamy samochody w różnych wersjach, które różnią się od siebie rodzajem nadwozia, wyposażeniem wnętrza i innymi funkcjami. Zachęcamy do zapoznania się z dodatkowymi informacjami dostępnymi na podstronach danych aut. 

Chcesz mieć lepszą kontrolę nad swoim budżetem? Wykorzystaj Mercedes E klasa leasing kalkulator dostępny na naszej stronie. Pozwoli Ci na uzyskanie w czasie rzeczywistym wyliczeń na temat przybliżonej sumy wszystkich kosztów i wysokości miesięcznych opłat. Z jego pomocą na pewno uda Ci się wybrać najlepsze rozwiązanie!

 

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie wynajem długoterminowy Mercedes Klasa E.