1. Car Lease Polska
  2. Wynajem długoterminowy
  3. MERCEDES
  4. MERCEDES Klasa E
Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu (1)
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

MERCEDES

Klasa E

MERCEDES Klasa E - wynajem długoterminowy

Dostępnych samochodów: 3

Car Lease Polska

Korzystny wynajem Mercedes E klasa - tylko u nas!

Jeśli lubisz prestiżowe marki i chciałbyś zasiąść za kierownicą nowoczesnego i atrakcyjnego samochodu, chętnie Ci w tym pomożemy. Sprawdź naszą ofertę na Mercedes E klasa wynajem długoterminowy. Z pewnością przypadnie Ci do gustu.

Nasze rozwiązanie jest odpowiednie zarówno dla firm, jak i klientów indywidualnych. Mercedes E klasa wynajem pozwala na cieszenie się nowym autem bez konieczności wydawania jednorazowo dużej kwoty na jego zakup. Zamiast tego możesz korzystać z niego, opłacając niskie i stałe raty trwające tylko przez okres wynajmu.

Warunki oferty wynajem Mercedes E klasa są bardzo elastyczne. Możesz dostosować pod swoje preferencje nie tylko czas trwania umowy, ale także wysokość początkowej wpłaty własnej czy roczny limit kilometrów. 

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, zapoznaj się ze szczegółami dostępnymi na karcie pojazdu. Mercedes E klasa wynajem długoterminowy to wybór, którego na pewno nie pożałujesz.

Mercedes E klasa na abonament - sprawdź możliwości

Co otrzymujesz w ramach usługi Mercedes klasa E wynajem? Dostęp do luksusowego samochodu, który zachwyca zarówno swoim eleganckim designem, jak i świetnymi osiągami. Klasa E to prestiż i niesamowite wrażenia z jazdy. 

Jeśli chodzi o parametry, to Mercedes E klasa na abonament dysponuje mocą aż 200 KM, które są zapewniane przez wydajny 2.0 litrowy silnik diesla. Ma również napęd na cztery koła oraz automatyczną skrzynię biegów. 

Chcesz poznać więcej szczegółów, zanim zdecydujesz się na wynajem długoterminowy Mercedes E klasa? Skonsultuj się z naszymi doradcami, którzy chętnie odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania. Dzięki ich pomocy na pewno będziesz w pełni zadowolony z usługi!

 

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie leasing Mercedes Klasa E.