1. Car Lease Polska
  2. Leasing operacyjny
  3. MERCEDES
  4. MERCEDES GLB
Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu (1)
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

MERCEDES

GLB

Mercedes GLB - leasing

Dostępnych samochodów: 2

Car Lease Polska

Mercedes GLB

Mercedes GLB jest samochodem osobowym typu crossover produkowanym przez niemiecki koncern od 2019 roku. Jest jednym z lepiej wykonanych i wyposażonych aut tego typu. Z wyglądu wyróżnia się odważną stylizacją, jest masywny, przestronny, wygodny, może pomieścić 7 osób, ma funkcjonalne wnętrze i duży bagażnik. Posiada wszystkie cechy, których można oczekiwać od SUV-a tej klasy. Dzięki Mercedes GLB leasing można usiąść za jego kierownicą i poczuć, że jedzie się autem z wyższej półki.

Gdzie najlepszy leasing Mercedes GLB?

Na rynku dostępnych jest wiele ofert leasingu aut, jednak znacząco się od siebie różnią. W Car Lease Polska oferujemy atrakcyjne ceny, nawet o 30 % niższe od cen nowych samochodów. Zawdzięczamy to długoletnim relacjom biznesowym z dealerami samochodowymi. Nasze warunki kontraktowe są przejrzyste, klient jest informowany o przebiegu procedury udzielenia Mercedes GLB leasing na bieżąco. W pracy kierujemy się etyką zawodową i profesjonalizmem. Klient jest zawsze u nas na pierwszym miejscu.

Mercedes GLB leasing - jak działamy?

Na naszej stronie internetowej klient w prosty sposób może wyszukać interesujący go model auta, a także sprawdzić dzięki Mercedes GLB leasing kalkulator przybliżone koszty leasingu. Następnie warto, aby zarezerwował samochód, aby mieć pewność, że będzie dostępny. Po pozostawieniu swoich danych kontaktowych, nasz doradca skontaktuje się z nim w ciągu maksymalnie 24 godzin. Kolejne etapy to przygotowanie i złożenie wniosku leasingowego dla Mercedes GLB leasing, jego procedowanie, a na koniec odbiór auta. Leasingi z nami przebiegają bardzo sprawnie, a formalności ograniczone są do minimum. Zapraszamy.

U nas klient jest najważniejszy. Dlatego współpraca z nami to poczucie kompleksowego zajęcia się tematem leasingu. Nasza lojalność i uczciwość to są rzeczy, których nie można kupić. Za to oferty najlepszych aut są u nas bardzo przyciągające. Doświadczenie i profesjonalizm w każdym calu!

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie wynajem długoterminowy Mercedes GLB.