1. Car Lease Polska
  2. Wynajem długoterminowy
  3. MERCEDES
  4. MERCEDES GLB
Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu (1)
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

MERCEDES

GLB

Mercedes GLB - wynajem długoterminowy

Dostępnych samochodów: 2

Car Lease Polska

Mercedes GLB wynajem długoterminowy – ogromne możliwości

Mercedes GLB wynajem to wyjątkowy model Mercedesa dostępny na carleasepolska.pl. Mercedes GLB dostarcza na rynek pierwszy prawdziwie praktyczny SUV średniej wielkości spod znaku Trójramiennej Gwiazdy. Jest tu wystarczająco dużo miejsca dla siedmiu osób, wystarczająco dużo możliwości do małych wypadów w teren i wystarczająco dużo klasy premium, aby inni rywale z klasy czuli się zagrożeni. Krótko mówiąc, jest to potencjalnie najbardziej atrakcyjny model w swojej klasie.

Wynajem Mercedes GLB – wykorzystuje niszę na rynku

Wynajem długoterminowy Mercedes GLB, to użytkowanie auta, którym Mercedes chce wykorzystać ten samochód, aby zająć rosnącą niszę na klasie średniej wielkości SUV-ów rodzinnych. Grupa VW obecnie robi to całkiem dobrze z takimi modelami jak Skoda Kodiaq, SEAT Tarraco i VW Tiguan Allspace. Koreańczycy zapewniają Hyundai Santa Fe i Sorento, plus są 7-miejscowe wersje Nissan X-Trail i Honda CR-V. W tym podsektorze muszą być nabywcy, którzy chcieliby mieć odznakę premium. Mercedes GLB na abonament oferowany głównie w wersji 7-miejscowej, jest skierowany bezpośrednio do nich.

Wynajem Mercedes GLB — wrażenia z jazdy

Mercedes GLB wynajem długoterminowy – brak ukrytych opcji. GLB, to auto, które oferuje te same kombinacje silników i układów napędowych, które znajdziemy w innych kompaktowych modelach Mercedesa. Oznacza to, że punktem wyjścia dla gamy jest ten sam, pochodzący z Renault, benzynowy silnik turbo o pojemności 1,3 litra, który znajdziemy w Klasie A. W GLB osiąga on moc 163 KM i napędza przednie koła za pośrednictwem 7-biegowej dwusprzęgłowej skrzyni automatycznej.

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie leasing Mercedes GLB.