1. Car Lease Polska
  2. Leasing operacyjny
  3. MERCEDES
  4. MERCEDES GLC
Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu (1)
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

MERCEDES

GLC

Mercedes GLC - leasing

Dostępnych samochodów: 13

Car Lease Polska

Mercedes GLC

Mercedes GLC to kompaktowy crossover ( segment I) produkowany przez niemiecki koncern od 2015 r. Jest to auto uniwersalne ze sportową prezencją, które przykuwa wzrok. Zapewnia doskonałe wyciszenie oraz stabilność podczas jazdy. Jego najnowsza generacja jest pod każdym względem lepsza do poprzedniej, stąd też wielu użytkowników z pewnością będzie chciało wymienić starsze modele na nowsze, tym bardziej z Mercedes GLC leasing.

Mercedes GLC leasing - czy warto wziąć auto w leasing?

Leasing operacyjny jest opcją finansowania korzystniejszą niż kredyt samochodowy czy pożyczka gotówkowa. Jest on skierowany do przedsiębiorców, którzy mogą zaliczyć zarówno opłatę wstępną, jak i raty leasingowe do kosztów uzyskania przychodu. Podatek VAT jest doliczany do każdej raty na leasing Mercedes GLC, dzięki czemu klient nie jest zobowiązany do zapłaty całej tej kwoty na początku. Pozwala to na lepsze planowanie wydatków oraz zachowanie płynności finansowej firmy. Po zakończeniu umowy na Mercedes GLC leasing leasingobiorca ma prawo wykupić pojazd lub może go oddać leasingodawcy.

Gdzie warto się udać po najkorzystniejszy Mercedes GLC leasing?

W Car Lease Polska posiadamy bezkonkurencyjne ceny. Zapewniamy naszym klientom kompleksową obsługę na najwyższym poziomie, zaczynając od wsparcia przy wyborze samochodu, poprzez składanie wniosków, ich obsługę, a potem odbiór auta. Klient może na nas liczyć w każdej sytuacji związanej z Mercedes GLC leasing.
Wysokość raty oraz przybliżoną sumę opłat może w łatwy sposób sprawdzić, korzystając z naszego darmowego i intuicyjnego narzędzia, jakim jest Mercedes GLC leasing kalkulator. Oszczędzamy czas i pieniądze naszych klientów.

Szacunek do klienta to u nas standard. Potrafimy także obniżyć cenę auta nawet o 30%. Umiemy negocjować, jak nikt inny. Stawiając na nas, otrzymują Państwo kompleksowe prowadzenie formalności. Na koniec życzymy szerokiej drogi, z naszym udanym leasingiem!

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie wynajem długoterminowy Mercedes GLC.