Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu (1)
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

MERCEDES

GLC

Mercedes GLC - wynajem długoterminowy

Dostępnych samochodów: 4

Car Lease Polska

Mercedes GLC wynajem długoterminowy – SUV w klasie Premium

Mercedes GLC wynajem – sprawdź ofertę na carleasepolska.pl. GLC, to stylowy SUV klasy premium. Mercedes-Benz GLC, pod względem przestrzeni i wyposażenia standardowego konkuruje z Audi Q5 i BMW X3. Jedynie czasem ostra jazda odbiera poczucie komfortu.

Mercedes GLC wynajem — silnik V8

Mercedes GLC na abonament – bogata oferta Mercedesa. Różnorodność Mercedes-Benz GLC to jeden z głównych atutów tego praktycznego SUV-a średniej wielkości. Dzięki niektórym opcjom może on zapuścić się dalej niż wielu konkurentów, demonstrując tym samym głębię inżynieryjną, jaka kryje się pod jego skórą. Jednak w innym miejscu tej samej gamy Mercedes GLC na abonament z silnikiem V8 jest w stanie ustanawiać rekordy okrążeń SUV-ów na torach wyścigowych całego świata. Lista silników dostępnych dla Mercedesa GLC jest również długa, ale oznacza, że powinien znaleźć się model odpowiadający większości potrzeb. Podstawowe czterocylindrowe silniki wysokoprężne zapewniają oszczędność i dobre tempo, natomiast benzynowe modele AMG wnoszą do praktycznego SUV-a osiągi samochodu sportowego. Postaraj się tylko nie dać się zbytnio ponieść możliwościom wersji AMG z całą rodziną na pokładzie.

Wynajem długoterminowy Mercedes GLC – nowoczesna skrzynia biegów

Mercedes GLC wynajem – auto dostępne dla każdego. GLC, to model z doskonałą dziewięciobiegową automatyczną skrzynią biegów, a każdy GLC jest wyposażony w napęd na cztery koła 4Matic. Szeroka gama silników oznacza również, że można dopasować koszty eksploatacji GLC do swojego budżetu. W przypadku dłuższych wyjazdów lepiej sprawdzi się diesel, natomiast dla osób mieszkających bliżej domu lepsza będzie benzyna.

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie leasing Mercedes GLC.