1. Car Lease Polska
  2. Wynajem długoterminowy
  3. MERCEDES
  4. MERCEDES GLC
Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu (1)
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

MERCEDES

GLC

Mercedes GLC - wynajem długoterminowy

Dostępnych samochodów: 12

Car Lease Polska

Mercedes GLC wynajem długoterminowy – SUV w klasie Premium

Mercedes GLC wynajem – sprawdź ofertę na carleasepolska.pl. GLC, to stylowy SUV klasy premium. Mercedes-Benz GLC, pod względem przestrzeni i wyposażenia standardowego konkuruje z Audi Q5 i BMW X3. Jedynie czasem ostra jazda odbiera poczucie komfortu.

Mercedes GLC wynajem — silnik V8

Mercedes GLC na abonament – bogata oferta Mercedesa. Różnorodność Mercedes-Benz GLC to jeden z głównych atutów tego praktycznego SUV-a średniej wielkości. Dzięki niektórym opcjom może on zapuścić się dalej niż wielu konkurentów, demonstrując tym samym głębię inżynieryjną, jaka kryje się pod jego skórą. Jednak w innym miejscu tej samej gamy Mercedes GLC na abonament z silnikiem V8 jest w stanie ustanawiać rekordy okrążeń SUV-ów na torach wyścigowych całego świata. Lista silników dostępnych dla Mercedesa GLC jest również długa, ale oznacza, że powinien znaleźć się model odpowiadający większości potrzeb. Podstawowe czterocylindrowe silniki wysokoprężne zapewniają oszczędność i dobre tempo, natomiast benzynowe modele AMG wnoszą do praktycznego SUV-a osiągi samochodu sportowego. Postaraj się tylko nie dać się zbytnio ponieść możliwościom wersji AMG z całą rodziną na pokładzie.

Wynajem długoterminowy Mercedes GLC – nowoczesna skrzynia biegów

Mercedes GLC wynajem – auto dostępne dla każdego. GLC, to model z doskonałą dziewięciobiegową automatyczną skrzynią biegów, a każdy GLC jest wyposażony w napęd na cztery koła 4Matic. Szeroka gama silników oznacza również, że można dopasować koszty eksploatacji GLC do swojego budżetu. W przypadku dłuższych wyjazdów lepiej sprawdzi się diesel, natomiast dla osób mieszkających bliżej domu lepsza będzie benzyna.

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie leasing Mercedes GLC.