1. Car Lease Polska
  2. Leasing operacyjny
  3. MERCEDES
  4. MERCEDES GLE
Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu (1)
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

MERCEDES

GLE

Mercedes GLE - leasing

Dostępnych samochodów: 16

Car Lease Polska

Mercedes GLE

Mercedes GLE jest średniej wielkości luksusowym SUV-em należącym do segmentu I produkowanym przez niemiecki koncern od 2015 roku. Jest on unowocześnioną i odświeżoną wersją Mercedesa ML. Jest sporych rozmiarów, charakteryzuje się pięknym wyglądem, ma doskonałe osiągi, przy czym jest ekonomiczny, posiada dużo ciekawostek technologicznych we wnętrzu i udogodnienia dla kierowcy. To auto klasy premium, w którym trudno znaleźć jakiekolwiek wady. Mercedes GLE leasing to jedna z ciekawszych opcji na rynku.

Na czym polega Mercedes GLE leasing operacyjny?

Leasing operacyjny skierowany jest do przedsiębiorców. Polega on na przekazaniu w użytkowanie samochodu w zamian za płatności miesięcznych rat leasingowych dla leasing Mercedes GLE. Przedmiot leasingu przez cały czas trwania umowy jest własnością leasingodawcy i to on dokonuje odpisów amortyzacyjnych. Opłatę wstępną, jak i wszystkie raty leasingobiorca może zaliczyć do kosztów uzyskania przychodu. Po zakończeniu umowy na Mercedes GLE leasing korzystający może auto wykupić lub oddać je leasingodawcy - wybór należy do niego.

Jakie inne korzyści płyną z Mercedes GLE leasing?

Z leasingu operacyjnego korzystają bardzo chętnie przedsiębiorcy, którzy nie planują jednorazowego lokowania dużych środków finansowych. W tym przypadku podatek VAT doliczany jest do każdej raty dla Mercedes GLE leasing, dzięki czemu płatność jest rozłożona w czasie. Wysokość rat oraz przybliżoną sumę wszystkich opłat w szybki i prosty sposób wyliczy Mercedes GLE leasing kalkulator. To bezpłatne narzędzie pozwala na dokonywanie symulacji w kilka sekund, tak aby dopasować dla siebie najkorzystniejsze rozwiązanie.

Leasing z Car Lease Polska daje poczucie, że dostało się uczciwą ofertę a sama procedura została załatwiona kompleksowo i profesjonalnie. Nasze zaangażowanie to Państwa zadowolenie. Zapraszamy!

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie wynajem długoterminowy Mercedes GLE.