1. Car Lease Polska
  2. Wynajem długoterminowy
  3. MERCEDES
  4. MERCEDES GLE
Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu (1)
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

MERCEDES

GLE

Mercedes GLE - wynajem długoterminowy

Dostępnych samochodów: 2

Car Lease Polska

Mercedes GLE wynajem długoterminowy – auto z nowoczesnymi rozwiązaniami

Mercedes GLE wynajem – sprawdź naszą ofertę. Nowy Mercedes GLE, to nowoczesne rozwiązania konstrukcyjne. W pełni funkcjonalny szklany szyberdach oferuje wspaniały widok w niebo pasażerom w pierwszym i drugim rzędzie, który ma przedni panel, który można odchylić w celu wentylacji lub zsunąć na tylny panel, aby poczuć się jak na świeżym powietrzu. Podwójne wewnętrzne osłony przeciwsłoneczne pozwalają pasażerom dostosować ilość światła słonecznego wpadającego do kabiny. Obszar widzenia większy o 50 proc. pozwala pasażerom, nawet w trzecim rzędzie, cieszyć się lepszym widokiem słońca i gwiazd.

Mercedes GLE na abonament - 4-strefowa kontrola klimatyzacji

Wynajem długoterminowy Mercedes GLE – auto dostępne od ręki. Cztery indywidualne regulatory temperatury zapewniają spersonalizowany komfort w przedniej i tylnej kabinie. Oprócz w pełni automatycznej lub ręcznej kontroli prędkości dmuchawy i dystrybucji powietrza, system zawiera czujniki nasłonecznienia i wilgotności, filtr kurzu/pyłków oraz filtr z węglem aktywnym, który automatycznie re cyrkuluje powietrze w kabinie po wykryciu znacznego wzrostu smogu.

Mercedes GLE wynajem — reflektory MULTIBEAM LED

Mercedes GLE na abonament – najlepsza opcja finansowania. Reflektory MULTIBEAM LED ze światłami drogowymi ULTRA RANGE zapewniają jeszcze lepszą widoczność drogi przed pojazdem. Dzięki 84 indywidualnie sterowanym diodom LED mogą one niezwykle szybko i precyzyjnie dostosować się do każdego ruchu, z którym się zmierzysz.

Mercedes GLE wynajem długoterminowy — system dźwięku przestrzennego Burmester

Wysokiej jakości głośniki, w tym dwa subwoofery FrontBass i 590-watowy 9-kanałowy wzmacniacz cyfrowy, mogą wypełnić kabinę czystym cyfrowym dźwiękiem przestrzennym, jednocześnie płynnie kompensując hałas otoczenia.

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie leasing Mercedes GLE.