1. Car Lease Polska
  2. Wynajem długoterminowy
  3. CITROEN
  4. CITROEN C3 Aircross
Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu (1)
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

CITROEN

C3 Aircross

Citroen C3 Aircross - wynajem długoterminowy

Dostępnych samochodów: 0

Car Lease Polska

Citroen C3 Aircross wynajem długoterminowy – kompletny SUV

Citroen C3 Aircross wynajem – elastyczny model finansowania. C3 Aircross, to samochód, który zdobył dla Citroena użyteczny kawałek lukratywnego rynku małych SUV-ów dzięki temu samochodowi - C3 Aircross. To, że samochód jest modny, nie oznacza, że nie może być również praktyczny. Jednak Citroen udowadnia, że tak może być. Ten kompletny i bardzo spersonalizowany model jest ich konceptem na to, czym powinien być mały SUV.

Citroen C3 Aircross wynajem – wydajny silnik

Citroen C3 Aircross na abonament to auto, w którym silnik nie uległ większym zmianom, więc podobnie jak poprzednio, jest on w dużej mierze wspólny ze modelem C3 supermini, chociaż ten model zorientowany na SUV-a unika najsłabszych jednostek C3. Gama zaczyna się od trzycylindrowej jednostki turbo benzynowej 1,2 litra PureTech 110 oferowanej tylko z 6-biegową skrzynią manualną. Jest to najnowszy układ napędowy zgodny z normą Euro 6.3, który spełnia najwyższe europejskie standardy emisji.

Wynajem długoterminowy Citroen C3 Aircross — konstrukcja i budowa

Citroen C3 Aircross wynajem długoterminowy – auto dostępne od ręki. C3, to samochód, w którym Citroen skorzystał z okazji, aby całkowicie przeprojektować przód C3 Aircross, odzwierciedlając aktualny trend stylizacji marki. Przednie reflektory są wykonane w technologii LED, a chromowane szewrony plakietki na masce zostały unowocześnione i rozszerzają się w kierunku świateł LED — podobnie jak w najnowszych modelach C3 i C4. Zmieniona została również przednia krata z bardziej inteligentnym geometrycznym wzorem oraz przeprojektowana aluminiowo-szara płyta poślizgowa z kolorowymi wstawkami, które mają podkreślać solidny wygląd tego modelu. Ostatnią zmianą stylistyczną z przodu Citroen C3 Aircross wynajem długoterminowy jest wyżej osadzona maska silnika. Podobnie jak wcześniej, model ten ma za zadanie dominować na drodze dzięki zwiększonemu prześwitowi, podwyższonej pozycji kierowcy, dużym kołom i poszerzonym nadkolom.

 

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie leasing Citroen C3 Aircross.