1. Car Lease Polska
  2. Wynajem długoterminowy
  3. SSANGYONG
  4. SSANGYONG Tivoli
Rodzaj nadwozia
Rata MIN 2000 2500 3000 Rata MAX
Zaawansowane
Marka pojazdu (1)
Model pojazdu (1)
Dostępność
Rodzaj paliwa
Skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Klasa pojazdu
Dodatki

SSANGYONG

Tivoli

SSangyong Tivoli - wynajem długoterminowy

Dostępnych samochodów: 1

Car Lease Polska

SSangyong Tivoli wynajem długoterminowy – koreańska marka warta uwagi

SSangyong Tivoli wynajem – sprawdź naszą ofertę. Ta koreańska marka przez wiele lat pozostawała w cieniu Kia i Hyundai'a, w czym nie pomagała jej słaba linia produkcyjna obejmująca stare Rexton i Rodius. Ale wszystko się zmienia, a Tivoli był pierwszym modelem, który sprawił, że Ssangyong został zauważony z dobrych powodów. Tivoli jest czymś w rodzaju dobrze strzeżonej tajemnicy. Niewiele samochodów oferuje tak atrakcyjne połączenie ceny, przestrzeni i wyposażenia, co sprawia, że jest to jeden z najbardziej wartościowych samochodów, jakie można kupić. Niewiele brakuje, aby był to jeden z nieodkrytych klejnotów branży.

SSangyong Tivoli wynajem — oszczędny i solidny samochód

Wynajem SSangyong Tivoli – najlepsza opcja finansowania. Tivoli występuje w dwóch formach. Jest to wersja standardowa, zaprojektowana tak, aby rywalizować z Nissanem Juke, a następnie XLV, która jest większa i przeznaczona dla większych rodzin. Dostaje trochę dodatkowej przestrzeni z tyłu, aby stworzyć rodzaj przestrzeni, że można oczekiwać od samochodu kombi. Oba skierowane do nieco innych nabywców, oba bardzo dobre samochody w ich własnych prawach. Ssangyong Tivoli to przede wszystkim oszczędność pieniędzy.

Wynajem długoterminowy SSangyong Tivoli — stylistyka

SSangyong Tivoli wynajem długoterminowy to oferta na każdą kieszeń. Charakterystyczna stylistyka oparta na nowoczesnych trendach w projektowaniu samochodów przyciąga wzrok i sprawia, że tego pojazdu nie da się przeoczyć.

Sprawdź także dostępny w naszej ofercie leasing SSangyong Tivoli.