Nowy Mercedes GLC na wynajem – luksus i komfort w zasięgu ręki

  1. Car Lease Polska
  2. Blog
  3. Nowy Mercedes GLC na wynajem – luksus i komfort w zasięgu ręki

Wynajem długoterminowy to jeden z najpopularniejszych sposobów użytkowania aut, zarówno w przypadku małych jak i nieco większych przedsiębiorstw. Przede wszystkim, należy zaznaczyć kwestię kompleksowości takiej usługi, lecz także jej atrakcyjne warunki finansowe, które nie nadwyrężają budżetu. Nic więc dziwnego, że właśnie ta opcja wydaje się idealną, także w przypadku chęci skorzystania z nowego Mercedesa GLC. Czym wyróżnia się z kolei tenże model?

Odrobina luksusu na co dzień

Niecodzienny, a jednocześnie – ponadczasowy charakter auta widoczny jest na pierwszy rzut oka, zaś nazwanie go swego rodzaju wcieleniem luksusu nie będzie w tym przypadku nadużyciem. Wiąże się to z częścią rozwiązań estetycznych zastosowanych w tym SUV-ie, które to – po ostatnim liftingu – nabrały dużo bardziej „dominującego” charakteru, sprawiając, że na widok prezentowanej opcji do głowy z automatu przychodzi określenie „król szos”. W modelu tym nie sposób doszukiwać się chaosu czy nadmiernej wyrazistości, tak popularnej swego czasu w branży. Stonowany, a jednocześnie – niezwykle nowoczesny styl podkreślony jest zarówno nową formą zderzaka i reflektorów, jak i usportowionymi osłonami rur oraz charakterystycznymi diodowymi lampami (umieszczonymi już w wyposażeniu podstawowym).

Luksusowy charakter auta odnosi się także do jego wnętrza, łącz się jednocześnie z wygodą podróżowania. Wartymi wspomnienia są między innymi:

• wygoda sterowania – większość opcji dostępna jest w zasięgu dłoni (i to dosłownie, do obsługi wystarczy bowiem… jeden palec), w modelu zamontowany został ekran dotykowy, panel w konsoli oraz – ułatwiające ustawienia – przyciski w kierownicy,

• sportowe fotele – obecne w wersji wyposażenia AMG, wpływające zaś nie tylko na komfort, ale i bezpieczeństwo podróży, zapewniające bowiem odpowiednie podparcie boczne,

• system nagłośnienia – dostępny na życzenie sprawia, że jazda nowym GLC może być niezapomnianym przeżyciem, całość jest przystosowana do wnętrza auta, a tym samym pozwala na przekazywanie dźwięku najwyższej jakości.

Komfort i bezpieczeństwo użytkowania

Wspomniane kwestie mają bezpośredni związek również z bezpieczeństwem użytkowania SUV-a oraz wygodą tegoż. Dodatkowo, nie sposób nie przywołać także rozwiązań technicznych, bezpośrednio wpływających na kierowanie autem, to jest:

• adaptacyjnego układu jazdy,

• napędu na wszystkie koła,

• zelektryfikowanego silnika benzynowego. Połączenie

Połączenie tych rozwiązań sprawia, że model nie tylko dopasowuje się do każdego podłoża (także w przypadku trudnych warunków atmosferycznych), ale zapewnia też maksymalną stabilność jazdy oraz jej wydajność. Sprawę komfortu uzupełnia ponadto możliwość zastosowania optymalnych pakietów, dostosowanych do wymagań kierującego (wśród nich zaś między innymi pakietu schowków, oświetlenia wnętrza czy foteli wielokonturowych).

Ponadczasowy komfort, niezaprzeczalny luksus, a przy tym – bezpieczeństwo jazdy. Tak, w wielkim skrócie opisać można nowy (bo ulepszony) model niemieckiej marki, czyli Mercedesa. Opcja ta dostępna jest zaś na Carleasepolska.pl

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami:

(+48) 512 80 70 80

Najnowsze artykuły