Nowy Hyundai Tucson 2024 – co nowego po lifcie?

Hyundai Tucson jest jednym z najbardziej popularnych SUV-ów w Polsce, a jego wersja na rok 2024 przynosi wiele ciekawych zmian, które jeszcze bardziej podnoszą jego atrakcyjność. Przyjrzyjmy się, co nowego wnosi lifting tego modelu.

  1. Car Lease Polska
  2. Blog
  3. Nowy Hyundai Tucson 2024 – co nowego po lifcie?

Hyundai Tucson jest jednym z najbardziej popularnych SUV-ów w Polsce, a jego wersja na rok 2024 przynosi wiele ciekawych zmian, które jeszcze bardziej podnoszą jego atrakcyjność. Przyjrzyjmy się, co nowego wnosi lift tego modelu, który między 9-11.07 będzie dostępny dla zainteresowanych do obejrzenia i jazd testowych w naszej siedzibie w Gdyni!

Zmiany Zewnętrzne

Choć z zewnątrz zmiany są subtelne, to nowy Tucson zyskał bardziej agresywny wygląd. Zaktualizowana została przednia osłona chłodnicy z cienkimi, kanciastymi liniami oraz ukrytymi światłami dziennymi LED. Nowy przedni zderzak i płyty ochronne nadają samochodowi szerszy i bardziej sportowy wygląd. Boki i tył nie zostały zmienione wiele, ale w zamian za to Hyundai zaskakuje nową paletą kolorów do wyboru!

Nowoczesne Wnętrze

Największe zmiany zaszły we wnętrzu. Nowa deska rozdzielcza z poziomym układem i ukrytymi nawiewami powietrza prezentuje się nowocześnie i elegancko. System multimedialny z ekranem dotykowym oraz cyfrowy zestaw wskaźników zostały zintegrowane w jednym module, co tworzy spójny i futurystyczny wygląd jednolitej jednostki znanej z Mercedesów. Nowe pokrętła do sterowania klimatyzacją są bardziej intuicyjne i nie wymagają tak precyzyjnego trafienia jak pola dotykowe, co poprawia komfort obsługi​​​​. 

Zaawansowane Technologie

Nowy Hyundai Tucson wyposażony jest w najnowsze technologie poprawiające bezpieczeństwo i komfort jazdy. Nowością jest system Hyundai SmartSense, oferujący autonomiczne hamowanie awaryjne, adaptacyjny tempomat oraz system monitorowania martwego pola. Samochód obsługuje również pełną integrację z Apple CarPlay i Android Auto oraz bezprzewodowe ładowanie smartfonów​​​​, które w tej wersji jest w tunelu środkowym tuż pod ręką kierowcy! 

Silniki i osiągi

Nowy Tucson oferuje szeroki wybór jednostek napędowych, w tym:

  • 1.6-litrowy silnik benzynowy SmartStream z turbodoładowaniem (160 KM), dostępny w wersjach z napędem na przednie i cztery koła.
  • Hybryda 1.6 T-GDI HEV (215 KM) oraz hybryda plug-in 1.6 T-GDI PHEV (253 KM), które łączą ekonomię paliwową z dużą mocą i ekologicznymi korzyściami​​​​​​

Jeżeli myślisz o nowym Hyundai Tucson, Car Lease Polska ma dla Ciebie wyjątkową ofertę i elastyczne warunki finansowania, które dostosujemy do Twoich potrzeb. Dowiedź się więcej i już dziś przekonaj się, jak łatwo można stać się właścicielem nowego Hyundai Tucson!

Skontaktuj się z naszymi ekspertami!
Źródło i zdjęcia:
www.hyundai.com 

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami:

(+48) 512 80 70 80

Najnowsze artykuły