Samochody dostawcze w wynajmie długoterminowym - dlaczego warto?

Paradowanie po bulwarach nadmorskich miejscowości to zadanie dla ładnego sedana lub cabrio. Zadaniem samochodu dostawczego jest ciężka praca. By była bardziej efektywna, warto obniżyć miesięczne koszty użytkowania auta, korzystając z usług samochodu dostawczego w wynajmie długoterminowym.

  1. Car Lease Polska
  2. Blog
  3. Samochody dostawcze w wynajmie długoterminowym - dlaczego warto?

Dlaczego właściciele firm coraz częściej decydują się na wynajem długoterminowy samochodów dostawczych? W kilku zdaniach postaramy się przedstawić największe zalety samochodów dostawczych w wynajmie długoterminowym.

 

Samochód dostawczy w wynajmie długoterminowym, czyli kawał dobrej roboty

 

Samochód dostawczy w firmie musi zwyczajnie na siebie zarobić. Ważne są więc wszystkie miesięczne koszty związane z jego eksploatacją. To nie tylko spalanie, ale też wydatki związane z nieprzewidzianymi naprawami. Te ostatnie są zmorą dla małych przedsiębiorców, gdy okazuje się, że nagle na naprawę trzeba wydać kilka tysięcy złotych. Bez nich auto będzie stało i nie będzie zarabiało. Sytuacja staje się trudna. Czy warto do niej dopuścić? Takiemu rozwojowi wypadków można zapobiec i zamiast używanego i awaryjnego auta zdecydować się na nowy samochód dostawczy w wynajmie długoterminowym.

 

Jaki samochód dostawczy można wynająć?

 

Jak wynika z wyliczeń kalkulatora znajdującego się na stronie Car Lease Polska, można wyposażyć firmę w samochód dostawczy marki Renault Kangoo Express Maxi Pack Clim 1.5 dCi 115 S&S, nie ponosząc absolutnie żadnych kosztów wstępnych. Dzięki ofercie wynajmu długoterminowego samochodów dostawczych można rozpocząć użytkowanie nowego „dostawczaka”, płacąc miesięcznie jedną fakturę w wysokości 1319 zł netto. W kwocie tej zawarte jest już ubezpieczenie, a także możliwość skorzystania z auta zastępczego w razie awarii wynajętego Renault.

Jedyne dodatkowe koszty, jakie musi ponieść użytkownik, to te związane z zakupem paliwa. Decydując się na nowy samochód w wynajmie długoterminowym, użytkownik:

- zyskuje nowy w pełni sprawny samochód na gwarancji,
- cieszy się bezpieczeństwem związanym z brakiem niespodziewanych kosztów napraw,
-ma pewność, że wszystkie naprawy są po stronie Car Lease Polska,
- unika kosztów związanych z przeglądami w ASO,
- unika corocznej konieczności opłacenia polisy OC/AC. To reguluje Car Lease Polska
- korzysta z nowoczesnego, komfortowego i bardziej ekonomicznego samochodu
- ma pojazd, który charakteryzujący się niskim spalaniem
- w nowym samochodzie czuje się bezpieczniej na drodze

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami:

(+48) 512 80 70 80

Najnowsze artykuły