LAND ROVER Discovery - luksus i przygoda w jednym

Land Rover Discovery 5 generacji jest na przełomie 2021 i 2022 roku w tym gronie propozycją dla osób, dla których istotne są dobre właściwości terenowe, ponieważ w standardzie oferuje chociażby pneumatyczne zawieszenie czy napęd 4x4.

  1. Car Lease Polska
  2. Blog
  3. LAND ROVER Discovery - luksus i przygoda w jednym

Luksus i przygoda w jednym, czyli test Land Rover Discovery

Jeśli ktoś poszukuje luksusowego samochodu o dobrych właściwościach terenowych – bardzo ciekawym wyborem może być Land Rover Discovery. Pierwszy wymieniony parametr, czyli luksus jest bowiem łatwy do znalezienia i decydując się na podwyższonego SUVa Mercedesa, Volvo czy BMW można liczyć na niego niejako z automatu. Jazda w terenie to już jednak cięższy temat, ponieważ mało osób realnie potrzebuje i jest skłonna dopłacić za większe możliwości jazdy po bezdrożach i wyższy prześwit aby czasami wjechać na jakąś gruntową drogę wystarcza. I producenci się do tego dostosowują.

Droga przyjemność

Gdy ma się przeznaczoną na samochód kwotę do pół miliona złotych, proces jego zakupu może być naprawdę przyjemny. Większość modeli dostępnych na rynku jest w zasięgu ręki i można znaleźć auto odpowiadające indywidualnym potrzebom, bez konieczności chodzenia na kompromisy.

Technologia i zalety

Land Rover Discovery to jednak samochód, który nieutwardzone szlaki ma wpisane w swoje DNA i chociaż na asfalcie radzi sobie też bardzo dobrze – to duża głębokość brodzenia, kąty natarcia czy zejścia czynią z niego bardziej wyspecjalizowany model. Osoby chcące poznać go bliżej, mogą rzucić okiem na test wersji z flagowym dieslem D300 3.0 300 KM.

Oferta Land Rover Discovery w Car Lease Polska

Leasing operacyjny -> [KLIK]
Wynajem długoterminowy -> [KLIK]Land Rover Discovery w CarLeasePolska.pl WAHACZ test

[KLIKNIJ W OBRAZEK ABY OBEJRZEĆ VIDEO TEST LAND ROVER DISCOVERY]

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami:

(+48) 512 80 70 80

Najnowsze artykuły