DS 9 - test francuskiej limuzyny klasy premium

DS 9 to pierwszy sedan tej marki premium, który zadebiutował na rynku w Polsce w 2021 roku. Czy to faktycznie prawdziwy konkurent dla Mercedesa Klasy E, Audi A6, BMW Serii 5 oraz Lexusa ES?

  1. Car Lease Polska
  2. Blog
  3. DS 9 - test francuskiej limuzyny klasy premium

Ekskluzywna limuzyna z... Francji? TAK!

Myśląc o limuzynie z segmentu premium, najwięcej osób ma przed oczami marki niemieckie. Część osób pomyśli o szwedzkim Volvo, ewentualnie o włoskiej Alfie Romeo, która też ma spore aspiracje. Ale o Francji? Nie bardzo... i do niedawna taki tok rozumowania był w pełni uzasadniony, ponieważ pochodzące z tego kraju sedany również na rynku ciągle funkcjonowały, ale były one niżej pozycjonowane. 

Aż do 2021 roku, kiedy to na rynku pojawił się DS 9, czyli pierwszy sedan tej marki premium, która została wcześniej wydzielona z Citroena. Można się spierać czy kolejność debiutów jest prawidłowa i flagowa limuzyna debiutująca po mniejszych crossoverach to dobry pomysł – ale fakt zostaje, że w końcu Francuzi wystawili swojego gracza w tym segmencie.

Niebanalny styl, design i oryginalność

Klientów DS 9 kusić ma przede wszystkim niebanalnym stylem i nawiązaniami do świata mody i zdecydowanie oryginalnego charakteru temu modelowi faktycznie nie można odmówić. Jakie jeszcze argumenty DS 9 posiada, aby odciągnąć uwagę od chociażby niemieckiej konkurencji? Więcej informacji na ten temat znaleźć można w teście tego samochodu na Wahacz TV.

Oferta DS 9 w Car Lease Polska

Wynajem długoterminowy -> [KLIK]

 

DS 9 w CarLeasePolska.pl WAHACZ test

[KLIKNIJ W OBRAZEK ABY OBEJRZEĆ VIDEO TEST DS 9]

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami:

(+48) 512 80 70 80

Najnowsze artykuły