SUZUKI Vitara Strong Hybrid - pełna hybryda od Suzuki

Legenda w segmencie SUV – teraz z pełnym napędem hybrydowym Strong Hybrid

  1. Car Lease Polska
  2. Blog
  3. SUZUKI Vitara Strong Hybrid - pełna hybryda od Suzuki

VITARA STRONG HYBRID stanowi ewolucję kultowego przedstawiciela segmentu SUV na rynku. Od ponad 30 lat model Vitara stanowi synonim nowoczesnego i wygodnego samochodu o wysokich zdolnościach poruszania się poza utwardzonymi drogami – co jest zasługą dużego prześwitu podwozia i opcjonalnemu napędowi na 4 koła - ALLGRIP SELECT. Ergonomiczna i przestronna kabina oraz wysoko umieszczone siedzenia oferują wysoki komfort podróżowania dla wszystkich pasażerów zapewniając przy tym świetną widoczność. Zaawansowany napęd na 4 koła ALLGRIP SELECT wyróżnia ten model wśród konkurencji.


Dane techniczne

Najnowsza wersja japońskiego SUV-a z w pełni hybrydowym napędem składającym się z wolnossącego silnika benzynowego o pojemności 1462cm² połączonego z silnikiem elektrycznym generującym dodatkową moc 33 koni mechanicznych. Układ magazynuje w litowo-jonowym akumulatorze o napięciu 140V i pojemności 840 Wh energię pozwalającą na poruszanie się również korzystając jedynie z napędu elektrycznego. Zastosowana w modelu zautomatyzowana sześciobiegowa skrzynia biegów daje poczucie płynnej jazdy dzięki bezpośredniemu połączeniu z silnikiem elektrycznym, który wspomaga napęd podczas przełożeń kiedy samochód pracuje w trybie hybrydowym. Dodatkowym wsparciem jest zintegrowany z silnikiem spalinowym układ ISG (rozrusznik/alternator) zasilany akumulatorem litowo-jonowym (12V) ułatwiającym łagodne rozruchy w jeździe miejskiej. Wszystkie te rozwiązania pozwalają na znaczące obniżenie spalania i zmniejszenie emitowanego CO₂.

 

Wyposażenie

W każdej wersji wyposażenia modelu VITARA STRONG HYBRID znajdziemy takie rozwiązania, jak reflektory LED Hi/Low (dla świateł mijania i świateł drogowych), system Dual Sensor Brake Support (DSBS), Traffic Sign Recognition (TSR), tempomat adaptacyjny (ACC), klimatyzacja automatyczna, przednie lampy przeciwmgłowe, funkcja automatycznego włączania wycieraczek czy system kluczyka elektronicznego. W wersji wyposażenia Elegance znajdziemy takie dodatki, jak tapicerka skórzana oraz przednie i tylne czujniki parkowania, a w wersji Elegance Sun również panoramiczny dach dwuczęściowy.


Oferta SUZUKI Vitara Strong Hybrid w Car Lease Polska:

Wynajem długoterminowy -> [KLIK]      Leasing operacyjny -> [KLIK]

SUZUKI Vitara Strong Hybrid 2022 carleasepolska Wahacz test

[KLIKNIJ W OBRAZEK ABY OBEJRZEĆ VIDEO TEST SUZUKI VITARA STRONG HYBRID]

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami:

(+48) 512 80 70 80

Najnowsze artykuły